Od detskych rozpravok si presiel rovno k blogom? :-)
Podľa:vlákien iba prvá úroveň času |
najnovšie po najstaršie najstaršie po najnovšie |
Su to rozpravky pre naivnych....a navyse su popletene, posplietane.... :-)
Preloz mi napriklad vetu :
"Osud, ktorý musíme prežívať je neoddeliteľnou súčasťou nášho života"....:-)
Tomáš Akvinský bol empirik, pravdivosť poznania chápal rovnako ako Aristoteles – pravda je zhoda poznatku so skutočnosťou a bol presvedčený, že aristotelovský empirizmus neprotirečí viere ...:-)
No mna duchovno zaujima a vnimam to tak, ze cesty hladania su aj popletene aj posplietane, kedze su rozne.
Mozno to myslel tak, ze nieco v tom zivote mame dane a to je neoddelitelnou sucastou nasho zivota.
v starom Egypte sa nik ku nicomu nedopracoval
vsetky hodnotne vedomosti boli len prevzate z Atlantidy, od skupiny Atlantanov ktori sa presidlili na uzemie dnesneho Egypta a okrem ineho postavili tie zaujimavejise pyramidy.
a dalej v pamiatka Egypta si treba zvlast vsimnut kresby, malby a sosky tych tvorov
ktore maju ludske telo a hlavu jasterice
tam je pointa
Predpokladám, že tajomstvá ľudského bytia ste vypátrali z nejakého zdroja. Z akého?
Tiež by ma zaujímalo ako ste dospeli k názvu kasty kňazov Hórovo oko, pretože to je síce známy egyptský symbol, ale so žiadnou kastou ani sektou doteraz spájaný nebol.
No a do tretice by som rád vedel kto tak elgantne pomiešal všetky možné náboženstvá. Vyzerá to ako keď psíček a mačička piekli v rozprávke Josefa Čapka tortu, dali do nej párky aj lekvár, mlieko, uhorky, husiu hlavu, myši aj tlačenku, trochu smotany, pár kostí, sardinky, kožku zo slaniny, špekáčky a bohvie čo ešte. No a potom prišiel veľký zlý pes, zožral im to a mal z tej torty strašné bruchabolenie.
Tu je k tomu desat dielov, koho to zaujima:
Okem Boha Hora 06 - Sakkara
O dôveryhodnosti videí z youtube mám svoj vlastný názor. Ak máte záujem o výskyt najrôznejších morských i suchozemských príšer, Chupacabras, upírov, zombies, prípadne UFO, tak sa ozvite, poskytnem vám niekoľko nespochybniteľných linkov.
Reinkarnácia sa vyskytuje predovšetkým v budhizme a hinduizme - tie sú typické pre Čínu a Indiu. O staroveký Egypt sa ani len neobtrela, údaje z článku sú bludy.
Ako veľmi záleží na tom, kto má aké názory. Pre mňa je nočnou morou skôr to, že sa z kolobehu stvorenia(aj na Zemi) nedá vystúpiť len, vtedy ak človek dostatočne pokročí. Ono by to bolo veľmi jednoduché, keby sa dalo v stvorení poflakovať a potom byť z neho vystúpený.
My nemôžme zomrieť ani byť zničení, pretože zničenie sa môže týkať len toho čo je dočasné, čo je večné sa.ale zničiť nedá. Stačí sa uvedomiť ako prázdnota, teda nič z toho prejaveného a uvidíš, že nemôžeš umrieť pretože aj smrť je to prejavené.
Odporúčame