Matovič bol psychoš, snáď horší ako Fico, Heger bol len bábka bez názoru, a Odor bol jeden z naj premierov akých by sme mohli mať, ale bol tu len pár mesiacov a bola to úradnícka vláda, takže prakticky nič realne ukázať nemohol.
Matovič bol psychoš, snáď horší ako Fico, Heger bol len bábka bez názoru, a Odor bol jeden z naj premierov akých by sme mohli mať, ale bol tu len pár mesiacov a bola to úradnícka vláda, takže prakticky nič realne ukázať nemohol.
Fakt nechápem ako môže byť SMER na čele, Tí ktorí zdevastovali a rozkradli čo sa dalo a dnes je to poloextrémistická strana, nerozumiem ľuďom v tejto krajine. Slovensko bola dobre rozbehnutá, k prosperite smerujúca krajina a oni to zničili. Je smutné ako dokážu ľudia v SR voliť proti vlastným záujmom.
A pripomeň, čoho sa Šimečka dopustil? Má odstúpiť aj vtedy ak manžel, jeho sesternice z druhého kolena prejde na červenú?
Keď niečo nájdu na Šimečkovi, som ochotný tomu venovať pozornosť.
Ale nejaké čachre-machre účtovníčky jeho matky, sú len účelové zahlcovanie verejného priestoru.
Opäť Daniš, verný svojmu antisystémovému videniu sveta. Tak len zjednodušene:
- Šimečková ≠ Šimečka
- ak nejaká neziskovka niekde pochybyla alebo urobila podvod, nech to vyšetria a potrestajú vinníkov
- je toto premiérska téma? Nemá premiér čo riešiť v upadajúcej ekonomike, zdravotníctve, školstve ???
To je mentalita nektorých ľudí, zkorumpovaní guneri rozkrádajú štát, ale len aby to nikto v Bruseli nepovedal. Ficovi si stačí pripnúť odznak s dvojkrížom na sako a takýmto magorom to stačí. Pritom on neokráda EU, on okráda občanov Slovenska o peniaze, ktoré majú ísť na rozvoj Slovenska. Potom, že to tu tak vyzerá.
Ten Šimečka musí byť fakt trieda, keď aj po toľkej snahe na neho nevie Fico nič nájsť a stále točí nekonečnú platňu o jeho mamke. Aké úbohé... Keby to úsilie radšej venoval rozvoju tejto krajiny, ale tá ho dávno nezaujíma.
Takýto nímand si ide hubu otierať o starého disidenta Mikloška a poúčať o Mečiarizme? Ozaj neviem čo si ich voliči sľubujú od toho, že volia túto tupú lúzu. Hoďte mu niekto kinderko nech prestane škriekať....
Riadny debo, si myslí, že to tá plaketa je nobelova cena. Celému svetu je na smiech. Ako keď dáš dieťaťu lízatko. Nositeľka je ona, to je neprenosné, len to on nechápe :-D
Číslovke 1000 miliárd sa hovorí bilón, to len na okraj.
A napriek tomu, že Ukrajina nemá armádu, zbrane ani peniaze ich ten rusák nedokáže poraziť :-) Zúfalé...
Čo dáva Putinovi právo vykladať ukrajinské zákony? Je on snáď ukrajinský sudca?
Ja som nevidel divú zver ani v okolí čerpacích staníc, takže aj spalováky sú zlé. No čo, skoč na koňa a hijó... :-)
Plne podporujem EU, po uliciach sa preháňa nemálo chasníkov s akože "vytuningovanými" vrakmi v štýle, nemusí to ťahať, hlavne že to hučí a všetkých naokolo to len obťažuje.
Zaujímavé ako dokáže "novinára" prekvapiť, keď v nefukčnom štáte zrazu niečo funguje tak ako má (v reálnych lehotách bez prieťahov a nečinnosti)
Ako môže byť taký chum@j ministrom
Vraj si nekontroluje elektronickú schránku...... A toto nám tu vládne....
Navrhujem železnicu zrušiť, kolajnice dať do zberu a z utržených peňazí zadotovať plošnú energopomoc, 13. a 14. dôchodky. A ešte aj na nejake penziony ostane...
Pre takýto hybrid mi aj turbo príde ako nadbytočné. Variabliná kompresia a prepĺňanie majú zmysel pri klasickom koncepte. Ale mňa to presne odradilo pri kúpe hybridného auta. Do hybridu jedine atmosféru v Atkinsonovom cykle (viď Toyota)
Trulo, zas len potrebuje pozornosť objektívov. Kvôli tomu šašovi tu máme vládu gaunerov a hlupákov.
Odporúčame