Diskreditaciu premiéra si môže dovoliť len veľká krajina ako napríklad Taliansko....
Diskreditaciu premiéra si môže dovoliť len veľká krajina ako napríklad Taliansko....
To by dávalo zmysel odplata za elektrárne a Gabčíkovo, v hre bolo veľa peňazí a mohla to byť dobrá práčka pre talianov
Kovanda je Čech toto sú české noviny, to je jasné že v Čechách je všetko najlepšie najkrajšie najväčšie akurát tie české vymysly vo svete nikoho nezaujímajú tak sa to snažia ešte predať na Slovensku, ale chvála Bohu to tu už nikoho nezaujíma
tieto české rádoby noviny su fakt odpad
alebo že nemecká sedačka je tiež na hov........ooooo sa asi tiež nesmie napísat
pozor slovo merz je posvetné nesmie sa používat
lidáková ide, to je fakt osoba bez názoru, koho zaujíma co je v čechách a v rakusku... ked sa ti páči čo tam je tak sa tam odstahuj
kristína lidáková je pátracie eso tohto denníka, písat tolko a nič nenapísat to vie fakt len ona.... raz z nej bude dobrý politik
Pozri si film vrtieť psom
Úplne bežné aj v kapitalizme, akurát tam je treba zložité schémy, ktoré sa nedajú vystopovať
Tak ako angličanmi, francúzi, a američania (všetci zlodeji) a špinavý Izrael k tomu kradnú na blízkom vychode
Pravda napísala, tak to strašenie musí byť pravda
Rusi postavili Slovnaft, oceliarne,ropovod aj plynovod. Poznáš ešte nejakú krajinu ktorá by tu investovala viac?
Ja som v rakúsku platil skoro všade, ešte aj u lanovky ktorá stála pre dvoch 96 EUR som platil za parkovisko 6 EUR
Kedy si bol v Čechách, ja chodím pravidelne a žiadny rozdiel som nezbadal
A cakal niekto dodržanie dohody zo strany USA?
A čo je vidieť?
Takto fungovalo Československo celé roky, česi stále predávali to čo nikto nepotreboval na Slovensko, preto sme sa osamostatnili a to je dobre
nemajú na výber, to falošné madarstvo na slovensku sa musí niekam uchýliť
Odporúčame