Uz nie sme v totalite.
Co si resp. bol si kadrovak??
Uz nie sme v totalite.
Co si resp. bol si kadrovak??
Uz nie sme v totalite.
Co si resp. bol si kadrovak??
Ked to ty povies, nic sa nezmeni.
Netreba dristat nabozenske ch.joviny, tie su nanic.
Boh totiz neexistuje resp. existuje iba v hlavach takych ludi ako si ty.
A to je na zmenu sveta PRILIS MALO.
Svoju "karieru" som ti popisal dopodrobna v nedavnej odpovedi na tvoju provokacnu (ako vzdy) otazku.
Precitaj si tu odpoved znova..
Svoju "karieru" som ti popisal dopodrobna v nedavnej odpovedi na tvoju provokacnu (ako vzdy) otazku.
Precitaj si tu odpoved znova..
Mna vobec nezaujima kto s kym ma co spolocne.
Reagujem tak, ako si myslim, teda vlastnou hlavou.
Takze odteraz Babis NEMUSI 'spolupodpisovat' rozhodnutia prezidenta.
Vobec si ferra nepochopil.
Vlada by mala podat na Petra Pavla ustavnu kompetencnu zalobu v zmysle znenia patricnych odstavcov ceskej ustavy.
Zhovadila by tym nielen P. Pavla, ale najma Ustavny sud CR.
US by mozno rozhodol do 30.6. (kedy ma Petr Pavel "sviatok" - 30.6. je Petra a Pavla).
Ferro, +++++++++++++++++++
plny suhlas s blogom.
Iiba jedna mala gramaticka pripmienka: vlci vyju (zavyjaju), nie viju (to by museli vit vence).
Renata MB, vrely suhlas, najma s poslednymi dvoma vetami tvojho diskusneho prispevku.
Ty mas vzdy na vsetko svojrazne "riesenia".
Asi nepoznas Cicerov vyrok: historia magistra vitae (história je učiteľkou života).
Mozno keby sa to, co ide ta profesorka skumat, skumalo skor, nebolo by dnes tolko nasilia.
U nas je nasilia az prilis vela, a to nehovorim o nasili vo vojnach kdekolvek na svele.
A kde ten Fond ochrany vkladov zoberie tolko penazi???
Klientov v bankach su miliony, aj na Slovensku.
Myslis???
Tak mysli.
Uvidime co vydumas a bude to prospesne pre stat.
Daj potom vediet.
To asi teba vykopli po prevrate v 89-tom z STB-ackej mafie.
Preto je v tebe tolko nenavisti, ktoru tu prezentujes, a tu kazdy vidi.
Cim sa zhovadujem??
Nesnaz sa nalepit v diskusiach na mna svojimi utokmi.
Nemame rovnake nazory, a to je vsetko.
Nema preto zmysel spolu diskutovat.
Zase ten Putin?
Za vsetko moze Putin.
Pre progresivcov je odvolavka na Putina liekom na vsetky boliestky PS-ka.
Skor ako ty a nekonecna prazdnota okolo teba.
Zase fizlujes???
Uz sme takmer 40 rokov po prevrate a este si nezabudol fizlovat.
Radsej prezrad svojich 7 nickov, ktore si pouzival resp. stale pouzivas.
Odporúčame