Pozrel som si dve epizódy a mal som z nich zmiešané pocity. Pozitívum - uznanie šikany ako vážneho problému na školách. Negatívum - nerealistické spôsoby vysporiadania sa so šikanou. Vnímal som to skôr ako kórejskú rozprávku na vážnu tému s neprimeraným násilím.


