Ešte navrhni ako to s tým množstvom politológov, tzv. umelcov, expertov na verejnú správu, média a životné prostredie urobiť.
Ešte navrhni ako to s tým množstvom politológov, tzv. umelcov, expertov na verejnú správu, média a životné prostredie urobiť.
Stavím všetko čo mám na to, že v prípade zmeny geopolitiky v prospech Ruska a Číny sa vyroja Rusofili a Čínofili v Čechách ako huby po daždi. Bratia Češi zabudli na obdobie po roku 1945 do 1948. Žiaľ takéto kroky len vykresľujú úbohosť a závislosť malého a nesvojprávneho národa na omrvinke zo stola bohatého. No lásku a česť za peniaze nekúpiš. Veľká časť Čechov kolaborovala z fašistami, veľká časť s boľševikmi. Fandím tej, ktorá si zachovala hrdosť a statočnosť. Žiaľ je to už len malá časť. Obdobné je to aj u nás. Nadhľad si môže zachovať len múdry a statočný národ. Žiaľ, nepatríme medzi také ani my ani Češi. Sme obyčajné, predajné štetky. Tak s nami aj veľkí zaobchádzajú a správajú sa k nám.
Na jednu vec tu stále ktosi úmyselne zabúda. Matovič hneď po voľbách avizoval a mával 11 stranami(alebo bodmi) opatrení, ktoré prijme na zabránenie pandémii. Prečo to neurobil, prečo hneď neprijal opatrenia o ktorých teraz hovorí. Mal všetky páky v rukách. Vyhovára sa a hľadá vinníkov tam kde nie sú. Vinníkom je on. On je premiér od 21.3. On spôsobil, že nakazený róm nebol v karanténe ( je v podstate jedno kde, porušil nariadenie, mal ho aspoň potrestať), on spôsobil, že nakazil ďalších. Je to všetko maslo na hlave Matoviča. Hlupák nezaregistroval, že už nie je zákerný opozičník, ale premiér. Už sa teším na vyslovenie dôvery novej vláde. Ak ju dostane, tak sa potvrdí, že máme parlament plný hlupákov.
Na posadení Matoviča do kresla, ktoré absolútne nezvláda a v ktorom začína páchať trestné činy, sa podieľalo min. 497 tisíc jeho spolupáchateľov, ktorí mu dali vo voľbách preferenčné hlasy. Žiaľ naplno sa prejavilo, že národ má takú vládu, akú si zaslúži. Hlupáci len hlupákov. Kvôli 497 tis. volov si užijeme ešte veľa srandy a plaču.
Matovičovi nič nezazlievam. Robí len to čo pokladá za správne. No zazlievam všetkým, ktorí ho volili, že uvrhli túto krajinu a jej obyvateľov do nešťastia. Zveriť moc do rúk blázna môže len blázon, alebo hochštapler, ktorý nemá štipku zodpovednosti. Čo je zarmucujúce, je tá skutočnosť, že väčších bláznov ako Matovič máme cca 497 tisíc, to sú Tí, ktorí mu dali ešte aj preferenčný hlas v posledných voľbách. Zodpovední za to čo sa tu deje, sú jeho voliči, nie on. On si len z nich urobil bláznov.
Naplno sa prejavil diletantizmus Matoviča. Keď chcel na tvrdo regulovať pohyb občanov, tak mal vydať aj zákaz otvorenia obchodov, zatvoriť výrobné podniky a všetky organizácie. Chlapec to schytá naplno. Chcel byť slávny a priživiť sa aj na rozhodnutiach Péleho, no bude mať len ostudu. Priznávam, možno mal úmysel dobrý. Obmedzenie pohybu v tejto dobe je racionálne. No zle to zorganizoval. Proste je to šašo počmáraný. Rád si prečítam analýzu odborníka. Pomohol, alebo uškodil Matovič týmto rozhodnutím?
Všetci raz budeme ďakovať Pellegrinimu. Strategické rozhodnutie, tak sa to jednoznačne javí, prijala jeho vláda. Výsledok budeme môcť zhodnotiť za cca 5 mesiacov. Dovtedy by sme mali zachovať mier.
Ten potreboval Visolajského len na to aby ho mohol obviniť zo zlyhania rezortu zdravotníctva. Kto verí Matovičovi sa strašne popáli.
Najľahšie je kritizovať spoza buka. Krikľúni majú najväčší strach pred zodpovednosťou. Visolajský je len jeden z mnohých. Poradenko zodpovedný za nič, je niečo o čom snívam celý život. Naľakal sa chlapec.
Nebudem sa diviť keď to vzdá značná časť dôležitých ľudí v krízovom štábe. V tejto republike si už nemôže byť nikto ničím istý.
Dúfam, že ma nepokladáte za takého hlupáka, že by som volil Matoviča. Prezrite si doterajšie moje príspevky a bude jasné kam nepatrím.
Odporúčam tu prítomným diskutujúcim aby zmiernili a hlavne zvážili svoje vyjadrenia. Dnes nám nepomôže krv v očiach. Naopak úcta jeden k druhému. Nevieme do kedy tu budeme, tak si zbytočne navzájom tento svet neznepríjemňujme. Generálmi budeme všetci až po vojne, teraz je to predčasné. Počkajme si na hodnosti, ten čas isto príde. Len spoločne, zjednotení a solidárni môžeme krízu prekonať. Bude ešte dosť času použiť heslo "vyhraj voľby a môžeš všetko".
Prosím to neplatilo mne, ale tomu "mysliacemu". Bodaj by aj fyzicky taký bol.
Odporúčam tu prítomným diskutujúcim aby zmiernili a hlavne zvážili svoje vyjadrenia. Dnes nám nepomôže krv v očiach. Naopak úcta jeden k druhému. Nevieme do kedy tu budeme, tak si zbytočne navzájom tento svet neznepríjemňujme. Generálmi budeme všetci až po vojne, teraz je to predčasné. Počkajme si na hodnosti, ten čas isto príde. Len spoločne, zjednotení a solidárni môžeme krízu prekonať. Bude ešte dosť času použiť heslo "vyhraj voľby a môžeš všetko".
Orol muchy nechytá. Každý robí len to čo vie. Premiér a minister financií kontrolujú zmluvy. Asi sa už úplne zbláznili. To nie je ich práca. Majú sa starať o to čo bude zajtra, nie hrabať sa v sračkách. Na to majú svojich lokajov. Čo týmto hlúpym gestom chcú dosiahnúť? Úplne rozoštvať národ. Sú to nekompetentní hlupáci. Matovič je chorý človek, treba ho okamžite izolovať.
Zajtrajší konferenčný hovor predsedov vlád štátov EÚ by som si veľmi rád pozrel. Bude to zábava. Vďaka Matovičovi, ten sa na 100% nezaprie.
Pozorne som si vypočul dnes všetkých ústavných činiteľov a tiež bývalého premiéra. Nezostáva mi nič iné, len bohužiaľ, obviniť voličov Matoviča z rozvrátenia štátu a ohrozenia zdravia a životov členov mojej rodiny a mojich blízkych. Dať hlas takémuto korunovanému volovi mohol dať naozaj len hlupák. Dnes to mali možnosť všetci vidieť v priamom prenose. Celý čas robil zle, robí zle a zle aj začal ako premiér. Ten človek je horší ako atómová bomba. Dokáže zničiť viac.
Som rád, že sa dá diskutovať aj racionálnejšie. V ŠTB a KSČ neboli všetko udavači spoluobčanov. Snáď nie ste naivný a veríte tomu, že diplomati napr. USA nepracujú pre CIA a im podobné zložky. Ak chce štát byť štátom, tak musí mať aj takéto služby. Tiež odsudzujem tých, čo hľadali nepriateľa v každom z nás. Navyše by som mohol o tom hovoriť viac, ako ktokoľvek iný. Kvôli aktívnym ŠTBákom som bol odvolaný z pracovnej fcie, no aj tak som na svet nezanevrel. Nevidím ho jednofarebne.
Chlapče robím na takom poste, že to vidím a prežívam denno denne. V prvom rade ide len o peniaze. Drvivá väčšina politikov tam je kvôli ním a ošiaľu z moci. A je úplne jedno za akú stranu. Tie im slúžia ako výťahy. Naštuduj si Ty, čo je kapitalizmus. A na okraj, nie som zamestnanec. Zamestnávam, veľa ľudí. Vo výrobe. Osobne som zažil všetkých od Mečiara. Niet medzi nimi rozdiel. Snáď len v tom, že Dzurinda rozpredal (daroval) strategické podniky, čo mu dejiny ešte spočítajú. Politici urobili z nás kolóniu, nie podnikatelia a zamestnanci. Dali sa kúpiť a tým vydierať. Prečítaj si Banáša, tam sa Ti možno otvoria oči.
Každý kto je pri moci podľahne pocitu svojej výnimočnosti. Možnosti prihrávať si sebe a svojim vyvoleným z nich postupne vytvoria elitu, ktorá si mysli, že môže všetko a nemusí nič. Žiaľ, kapitalizmus je o tom. Horšie na tom je fakt, že čoraz viac väčších hlupákov dostáva príležitosť tento pocit zažiť. Matovič nie je absolútne pripravený riadiť štát. To je ďalšia tragédia popri pandémii koronavírusom.
Odporúčame