Kiskoidi makaju od rana....vladne u nich riadna panika. .uz sa sa videl ako premiér a zrejme bude len vazen:))
Podľa:vlákien iba prvá úroveň času |
najnovšie po najstaršie najstaršie po najnovšie |
Volil som do Eu Lsns. Ale kebych vedel ze sa tam dostane ten vychcanec Radacovsky .tak bych ich nevolel. Sudca si na dalšich 5 rokov zabezpečil hojnost. Bol som z teho. Lsns .aj exsudcu zhnuseny. A navyše bol stihany 15rokov za drogy. Tak to je hnus.
Kotlebu budem volit aj tak .ale hentakych kade veter tade plášt by mali vyhodit z kandidatek.
Preferencie čo si niekto zaplatí urobia z Kisku aj "Dobrého anjela" ale skutočnosť je iná. Je to kmotr :-))))
kone nie iba koňa vzdialený príbuzný https://www.youtube.com/watch?v=vg7ftpjhJ08&…
Tak ako na Kocnera a spol, Kisku by mala zabalit NAKA a prepustit len v pripade, ze tak rozhodne prokuratura
kvoli comu ?
hrkutaniu nejakych dvoch skrachovanych ufnukanych mafianov ?
:DD
ja ze kvoli skrachovanemu komunistickemu tupemu uzernikovi, klamarovi, podvodnikovi.. exprezidentovi!
vazbu na Slovensku nariaduje a rusi iba sud (ak chce policia niekoho vazobne stihat, musi ho pred sud predviest do 24h), prokuratura moze jedine stiahnut obvinenie a tym zaniknu dovody zadrzania, kurnik aspon si over fakty pred tym ako pustas tu svoju propagandu
Objavilo sa video, ktoré má dokazovať, že Kiska vedel o problémoch s pozemkami aj o mafii. Včerajší titulok "mienkotvorného" neobjektívneho denníka "PRAVDA".
Týmto novinám Kiska "leží v žalúdku" už niekoľko rokov a takmer denne je na pretrase. "Nenávisti a neznali" čitatelia ho vďačne lynčujú a nenechajú na Kisku ani nitku suchu. Niektorí by ho radi videli v base /i jeho "milovaní" FICO/ nájdu sa i takí čo by bývalého prezidenta najradšej "vešali" . Toto periodikum im pre dehonestáciu ešte vytvára dostatoční priestor. V mene lásky a pravdy.
HON na Kisku! Kto je väčší "lup" a moralista?!
Pekne :-)))))) A teraz tú našu https://www.youtube.com/watch?v=vcSKDVoQErg :-))))))))))
Hm....
A co tak Todova?
Ci jej hlavne zamestnanie je robit povinnu jazdu na cudzich kolenach?
A threema to je len zabavka?
Ale no...nejako sme zabudli na články na konci jeho prezidentovania, kedy ho malo v zuboch riadne aj SME. Potom sa na chvíľu stiahol do úzadia a vynoril sa ako "znovuzrodený" politik. Jeho minulosť ho ale zdá sa dobehla.
Kym nepojde do basy Uzernik,toto bude tvrdit o sebe,mam krásne oči, sexy telo, milá, múdra, úprimná....proste JA!!
Vážne veríš že konal v "dobrej viere"? Možno v dobrej viere že na tom zaryžuje a nikto mu na to nepríde...
Kiskov kumpán Šuliga sa Kiskovi pomstil za nedodržanie sľubu natočením tohoto videa.
Ved sam tam vyplakava, ze za podovod, co uhral na Kisku mu teraz hrozi obzaloba
:DD
Chcelo by to viacej videí na Kisku. Viacej tieňov, viacej dôkazov.
Bud skromny pupussssssko z Race,jedno staci na basu :)))))))))))))))))))
Počkáme, požijeme, oslavíme voľby, odprevadíme Kotlebu do Leopoldova a uvidíme.
Dvaja týpci Uzernik a Truba umývajú okna mrakodrapu na 70 poschodi a fajčia trávu... keď sú už dosť odpálení jeden hovorí: To je výška, čoo? ako dlho by som asi padal dolu? Druhý odpovedá: Týždeň minimálne.. Prvý na to: A myslíš, že by som to prežil? Druhý: Ti drbe?!! šak by si umrel od smädu! umrel by si od smädu :D :D :D
Stávkové kancelárie uzatvárajú stávky o tom, kto skončí skôr v base. Kiska, Fico alebo Kotleba? Všetci traja sú z niečoho obžalovaní.
ja vsadzam na Kotlebu, ma k tomu najblizsie vzhladom k tomu ze je to neonacista, tam ieje o com
Presne tak. U Kotlebu sa na jeho prečiny nedá dať inšie, jedine basa natvrdo, už onedlho, tuším 4.3.2020
Používaj niekedy hlavu aj na premýšľanie a nie len na sponky a gumičky. Takto to s tebou vyzerá, keď si doma pred zrkadlom tancuješ z mašľou na hlave
No neviem čo je väčší príser - či obdarovať rodinu žijúcu v chudobe a núdzi sumou 1488€, alebo udrbať slušnému človeku pozemok v hodnote niekoľko sto tisíc €. :D :D :D
sud na cele s Radacovskym davno uznal, ze konal v dobrej viere. Reagoval na inzerat a kupil pozemky. Naletel. Je k tomu sudne rozhodnutie clovekom ktory kandidoval za LSNS a jee v EU parlamente. Ja by som povedal, ze to je najblizsie pravde.
Darovat niekomu 1488 eur a byt byvalym predsedom zakazanej strany, ktora bol ozakazana kvoli fasizmu, je trestny cin.
Ešte raz - ak konal v "dobrej viere", tak v dobrej viere že mu na to neprídu a naryžuje na tom. Radačovský zároveň dodal aj to, že "byť pánpm Kiskom, stiahnem sa z verejného života.", takže za tým všetkým je podstatne väčšia špina.
A darovať peniaze v akejkoľvek sume je aký trestný čin? A darovať byt, ktorý má niekto v oficiálnom vlastníctve neprispôsobivým rómom, ktorí sedel v base by nebol podľa Tvojho zmýšľania trestný čin? - jaj nebol - lebo to je také "progresívne".
Fakt sa prepni na nick "tvoj_psychiater"... :D :D :D
prosim ta neklem vedome. velmi dobre vies ze v tom case to nebol vobec pozemok v hodnote niekolko sto tisic €, ako dramatizacia a wow efekt ok ale uplne mimo.
Mal hodnotu necelých 100 tisíc € a Kiska ho kpúpil za 1800€. Stačí tak??? Došlo Ti to?
klmes, v tom case malo euro asi 5 rokov a pouzivalo ho asi 10 krajin. Slovensko ho zacalo pouzivat asi o 10 rokov neskor.
vtedy bol kurz euro skk na urovni 45, takze ak ho kupil za 50k, potom to bolo nieco cez 1000euro v tom case. Treba si ale uvedomit ze v tom case stala garzonka v okresnom meste asi tolko penazi.
"zaujímavé." Udrbal pozemok? no mesačne preukázateľne a adresne daroval počas celého prezidentovania p.Kiska vážne chorým deťom celý svoj plat? Čo ty na to "major? Terazky" buď múdry.
A ako vieme neodrbal,lebo i Kotlebov kamoš p.Radačovský musel konštatovať, že p.Kiska konal v dobrej viere a sám bol iba poškodený. Viď znenie rozsudku!
nuž ak by si na misku Váh dali klamstvá p.Kisku a Fica tipni si koľko ton masla by museli pridať Kiskovi aby boli váhy v rovnováhe???
Počkaj chvíľu, musí to spočítať na kalkulačke, na to mu už prsty nestačia.
To ma poxer...vraj jediný kto si toho videa naozaj všimol a zareagoval ako je treba - podal trestné oznámenie na organizovanú skupinu vykonávajúcu majetkovú trestnú činnosť, bol Harabín. Ani Truban, ani Remišová, ani Blaha, ani Koteba...jedine naša "štvrtá cenová skupina" sa zmohol urobiť to, čo by mal človek hýbajúci sa v politike urobiť.
Tipujem že Čižnár to podanie už skartoval v mene jeho neoliberálneho "božstva", čo má "jeho gule v zveráku".
Už sa teším na reakcie trollej farmy esetu...šup sem s nimi... :D :D :D
Osoby a obsadenie: V hlavných rolách tohto skvostu slovenskej kinematografie vystupujú Michal Šuliga a Milan Reichel. Vo vedľajších úlohách sú pani ktorá mala „umyť šálky“ a neznámy muž s ktorým sa na začiatku nahrávky Šuliga zdraví. Piatou osobou je hlavný kameraman, tieň jeho hlavy na biliardovom stole pri vypínaní kamery.
obsah bol umerny obsadeniu, len dialogy boli slabsie napisane, a to ze sa stale opakovali, bolo fakt moc vidiet ako chcu aby to bolo viralne
to nie je obsah, iba komentuješ obsadenie a spôsob dialógu, prípadne scenár. Pýtam sa na obsah - to jest.- skutočnosti uvedené v tom tebou kritizovanom zle , podľa teba, režírovanom a scénaristicky nedotiahnutom videu. K tým uvedeným skutočnostiam nemáš nič?!
dvaja mafiani sa snazia nahrat na video nejaku spinu na ktoru nemaju ziadne dokazy, obsah je irelevatny ako obsah filmu swina, je to iba fikcia.
obsah
mafian c.1 si pozve mafiana c2 aby sa mu zdoveril so svojimi dojmami, ze Kiska vedel, ze s pozemkom je nieco v neporiadku, pretoze bol "osvedceny". mafian c.2 mu neveri a rozculuje sa a hovori, ze Kiska kupil pozemok od jeho mamy a ze ziaden trestny cin nespachal
mafian c.1 si tento rozhovor zaznamenal , pricom mafian c.2 o tom vraj nevedel
mafian c.1 sa do medii este nevyjadril
Kiska je hniloba slovenskeho naroda. Nieco ako Adamco, ci Cernak alebo Pitovci
Raz povedal disputator svojej manželke: "Zlatko máš naopak nohavičky."
"A ako, zadočkom vpred?"
A on na to: "Nie osratím von."
sudca Radačovský, pre ktorého iste uznáte p.Kiska nebol "náš človek" vydal rozhodnutie." p.Kiska kúpil pozemok v dobrej viere" Pre menej chápavých: legálne, bez toho,aby vedel, že bol získaný nezákonne." Takže toto video učelovo hodené na plac /kým asi a prečo?/ pred voľbami je ozaj dôveryhodné! Naopak pri threeme mafiózo utajoval a šifroval a do pľacui ho dali neanonymne inv.novinári,čerpajúc z políciou a súdom uznaných zistení. Veriť tomuto videu môžu len tí, čo "seno žerú" . Tak ako tomu, že p.Kiska bol úžerník a scientológ, či usvedčený? daňový poodvodník.
Prečo chceš hlupákov robiť aj z nás, keď si len ty sám, ktorý s tým ideš na bubon?. V rozsudku je iba v odôvodnení CITOVANÝ Kiskov výrok, že kupoval pozemok v dobrej viere. Pusť si Radačovského výrok po súde, alebo ten istý zo včera. Aj to je najatý herec?
Radačovský citujem" súd berie do do úvahy, že p. Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal... " Toto by nebolo možné konštatovať ak by bolo preukázané ,že Kiska vedome kupoval pozemky ukradnuté od mafiánov!
https://onedrive.live.com/?authkey=%21ABhRZ0…
o dsek 48! a teraz vypisujte!
Odporúčame