Pravda.sk - Debata - ReferendumReferendum2023-01-06T10:55:56+01:00Zend_Feed_Writerhttps://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/Pravda.sk[email protected]https://www.pravda.sk2023-01-06T10:55:56+01:002023-01-06T10:55:56+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10791165/#prispevok_10791165maguso1975 z Debata.pravda.skVážený autor. Hlbokým nedorozumením a ťažkým omylom mnohých ľudí
je, že hádžu komplet všetkých...2023-01-06T10:38:07+01:002023-01-06T10:38:07+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10791099/#prispevok_10791099peknyvtacik z Debata.pravda.skMilá Dagmar, samozrejme, že sa v texte nikde nehovorí, že Slováci
sú prasce. Samozrejme, že...2023-01-05T23:38:07+01:002023-01-05T23:38:07+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10790241/#prispevok_10790241ramgad z Debata.pravda.skReferendum je dôležitým krokom k tomu, aby sa rozšírila možnosť
voličov zúčastňovať sa na...2023-01-05T23:16:37+01:002023-01-05T23:16:37+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10790209/#prispevok_10790209ramgad z Debata.pravda.skPrekrúcate, nenazval Slovákov prascami. Podľa Vás je ale asi v
poriadku nazývať ľudí "...2023-01-05T20:56:21+01:002023-01-05T20:56:21+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789885/#prispevok_10789885comm z Debata.pravda.skJa tam pôjdem nič viac nemôžem urobiť, ak si ľudia nechcú vládnuť,
je to ich vec, však my na to...2023-01-05T18:54:59+01:002023-01-05T18:54:59+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789629/#prispevok_10789629natan z Debata.pravda.sk...dedic...ci ibanasinec....ci peknyvtacik...a ktoze ti upiera to
právo sa vyjadrit " ako...2023-01-05T17:53:41+01:002023-01-05T17:53:41+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789442/#prispevok_10789442mirius z Debata.pravda.skAj mne sa bloger takým javí. Ale takto ho urážať nebudem.2023-01-05T17:51:16+01:002023-01-05T17:51:16+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789432/#prispevok_10789432mirsa z Debata.pravda.sk...taký hlúpy... Po slovensky.2023-01-05T17:46:52+01:002023-01-05T17:46:52+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789418/#prispevok_10789418mirius z Debata.pravda.skČO si čakal od bývaleho lampasáka? Teraz bude reagovať pod nickom
ibanasinec alebo peknyvtacik....2023-01-05T17:38:47+01:002023-01-05T17:38:47+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789381/#prispevok_10789381soudruzsky.pozdrav z Debata.pravda.skProtislovensky si sam ... A si tak hlupy, ze to ani nevies pochopit
...2023-01-05T17:34:43+01:002023-01-05T17:34:43+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789362/#prispevok_10789362mirius z Debata.pravda.skSmeráci, už ste riadne zúfalí z referendového fiaska, že ste
schopní toto vypotiť. A zbytočne...