Pravda.sk - Debata - Referendum Referendum 2023-01-06T10:55:56+01:00 Zend_Feed_Writer https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/ Pravda.sk [email protected] https://www.pravda.sk <![CDATA[maguso1975 z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-06T10:55:56+01:00 2023-01-06T10:55:56+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10791165/#prispevok_10791165 maguso1975 z Debata.pravda.sk Vážený autor. Hlbokým nedorozumením a ťažkým omylom mnohých ľudí je, že hádžu komplet všetkých... <![CDATA[peknyvtacik z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-06T10:38:07+01:00 2023-01-06T10:38:07+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10791099/#prispevok_10791099 peknyvtacik z Debata.pravda.sk Milá Dagmar, samozrejme, že sa v texte nikde nehovorí, že Slováci sú prasce. Samozrejme, že... <![CDATA[ramgad z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T23:38:07+01:00 2023-01-05T23:38:07+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10790241/#prispevok_10790241 ramgad z Debata.pravda.sk Referendum je dôležitým krokom k tomu, aby sa rozšírila možnosť voličov zúčastňovať sa na... <![CDATA[ramgad z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T23:16:37+01:00 2023-01-05T23:16:37+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10790209/#prispevok_10790209 ramgad z Debata.pravda.sk Prekrúcate, nenazval Slovákov prascami. Podľa Vás je ale asi v poriadku nazývať ľudí &quot... <![CDATA[comm z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T20:56:21+01:00 2023-01-05T20:56:21+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789885/#prispevok_10789885 comm z Debata.pravda.sk Ja tam pôjdem nič viac nemôžem urobiť, ak si ľudia nechcú vládnuť, je to ich vec, však my na to... <![CDATA[natan z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T18:54:59+01:00 2023-01-05T18:54:59+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789629/#prispevok_10789629 natan z Debata.pravda.sk ...dedic...ci ibanasinec....ci peknyvtacik...a ktoze ti upiera to právo sa vyjadrit " ako... <![CDATA[mirius z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T17:53:41+01:00 2023-01-05T17:53:41+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789442/#prispevok_10789442 mirius z Debata.pravda.sk Aj mne sa bloger takým javí. Ale takto ho urážať nebudem. <![CDATA[mirsa z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T17:51:16+01:00 2023-01-05T17:51:16+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789432/#prispevok_10789432 mirsa z Debata.pravda.sk ...taký hlúpy... Po slovensky. <![CDATA[mirius z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T17:46:52+01:00 2023-01-05T17:46:52+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789418/#prispevok_10789418 mirius z Debata.pravda.sk ČO si čakal od bývaleho lampasáka? Teraz bude reagovať pod nickom ibanasinec alebo peknyvtacik.... <![CDATA[soudruzsky.pozdrav z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T17:38:47+01:00 2023-01-05T17:38:47+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789381/#prispevok_10789381 soudruzsky.pozdrav z Debata.pravda.sk Protislovensky si sam ... A si tak hlupy, ze to ani nevies pochopit ... <![CDATA[mirius z Debata.pravda.sk]]> 2023-01-05T17:34:43+01:00 2023-01-05T17:34:43+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-dedic-7232-2023-01-05-referendum/prispevok/10789362/#prispevok_10789362 mirius z Debata.pravda.sk Smeráci, už ste riadne zúfalí z referendového fiaska, že ste schopní toto vypotiť. A zbytočne...