Pravda.sk - Debata - Dostali sme všetko. . . Dostali sme všetko. . . 2019-06-26T13:06:30+02:00 Zend_Feed_Writer https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/ Pravda.sk [email protected] https://www.pravda.sk <![CDATA[PARIŽANKA z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T11:36:09+01:00 2017-03-17T11:36:09+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4447245/#prispevok_4447245 PARIŽANKA z Debata.pravda.sk to je skvelé....ja dnes veľmi nepracujem, ja dnes iba oslavujem :-) <![CDATA[Devana z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T11:18:24+01:00 2017-03-17T11:18:24+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4447192/#prispevok_4447192 Devana z Debata.pravda.sk Aj ja, konečne svieti slnko a budem konečne na záhrade:-))) Pustím si hudbu na plné pecky do ... <![CDATA[PARIŽANKA z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T11:01:24+01:00 2017-03-17T11:01:24+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4447138/#prispevok_4447138 PARIŽANKA z Debata.pravda.sk Tešte sa zo života :-) ...ja dnes veľmi ♥ https://www.youtube.com/watch?v=hcOkChHXSM8 <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T06:18:27+01:00 2017-03-17T06:18:27+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446323/#prispevok_4446323 Anti z Debata.pravda.sk Ked lopata vystreli tak mozno ano :-))))) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T06:16:44+01:00 2017-03-17T06:16:44+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446321/#prispevok_4446321 Anti z Debata.pravda.sk To si sa riadne nalopotil.Co si Niznanskemu robil kavu bez cukru? :-))))) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T06:14:17+01:00 2017-03-17T06:14:17+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446319/#prispevok_4446319 Anti z Debata.pravda.sk To som ocakaval baratom ;-))))) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-17T06:11:21+01:00 2017-03-17T06:11:21+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446318/#prispevok_4446318 Anti z Debata.pravda.sk Len pozor aby ti nepriniesol platit alimenty ;-)))))) <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:25:41+01:00 2017-03-16T21:25:41+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446018/#prispevok_4446018 pantau z Debata.pravda.sk Pracoval som pre slobodnu europu a Kiska mi aj tak nechce dat dochodok a mam odpracovanych 17... <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:23:44+01:00 2017-03-16T21:23:44+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446013/#prispevok_4446013 pantau z Debata.pravda.sk Mne suseda povedala ze nesmiem skorej zomriet ako ona a ze sa chce dozit vysokeho veku ako jej ... <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:18:18+01:00 2017-03-16T21:18:18+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4446002/#prispevok_4446002 pantau z Debata.pravda.sk Bocian cikal za letu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:17:29+01:00 2017-03-16T21:17:29+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445998/#prispevok_4445998 pantau z Debata.pravda.sk A chces ju servirovat v pancieru a na spodku palmove listy? :)))))))))))))))))))))))))) <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:16:24+01:00 2017-03-16T21:16:24+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445995/#prispevok_4445995 pantau z Debata.pravda.sk Ty Vies ze ja nenahlasujem,Ja chcem mat s kazdym svaty pokoj,ale Teba idem :))))))))))))))))))... <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:15:11+01:00 2017-03-16T21:15:11+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445993/#prispevok_4445993 pantau z Debata.pravda.sk Co si to ten papluh dovoluje,idem ho nahlasit :)))))))))))))))))))))))))))) <![CDATA[Devana z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:12:21+01:00 2017-03-16T21:12:21+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445987/#prispevok_4445987 Devana z Debata.pravda.sk :-) Ale nie... Aj ja poznám vybrané slová:-) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:07:29+01:00 2017-03-16T21:07:29+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445963/#prispevok_4445963 Anti z Debata.pravda.sk Radsej to nebudem komentovat lebo by ma nabonzoval :-)))) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:06:35+01:00 2017-03-16T21:06:35+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445960/#prispevok_4445960 Anti z Debata.pravda.sk Len neviem cia je tam ta zlta v strede :-( <![CDATA[Devana z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:04:42+01:00 2017-03-16T21:04:42+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445953/#prispevok_4445953 Devana z Debata.pravda.sk má veľké uši:-) <![CDATA[Anti z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:04:05+01:00 2017-03-16T21:04:05+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445950/#prispevok_4445950 Anti z Debata.pravda.sk Viem videl som ;-) <![CDATA[soums z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:03:55+01:00 2017-03-16T21:03:55+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445949/#prispevok_4445949 soums z Debata.pravda.sk ano ,dostali sme vsetko od rodicov zadarmo a nevazili sme si to aj sme predrbali vsetko ... <![CDATA[pantau z Debata.pravda.sk]]> 2017-03-16T21:02:24+01:00 2017-03-16T21:02:24+01:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-1420-2017-03-16-dostali-sme-vsetko/prispevok/4445944/#prispevok_4445944 pantau z Debata.pravda.sk Maju tam teraz hodne snehu,mozu rozdat lopaty hracom aj tak sa do playoff nedostanu :)))))))))...