Pravda.sk - Debata - Dve slová. . .Dve slová. . .2019-06-26T13:06:30+02:00Zend_Feed_Writerhttps://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/Pravda.sk[email protected]https://www.pravda.sk2016-09-19T21:13:10+02:002016-09-19T21:13:10+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4006081/#prispevok_4006081Devana z Debata.pravda.sknerovná láska pomaličky zabíja, hlavne tá neopätovaná...
https://www.youtube.com/watch?v=...2016-09-19T19:39:45+02:002016-09-19T19:39:45+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4005825/#prispevok_4005825Anti z Debata.pravda.skhttps://www.youtube.com/watch?v=WISogScYNXA ;-)2016-09-19T15:47:28+02:002016-09-19T15:47:28+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4005377/#prispevok_4005377Devana z Debata.pravda.skTáto je moja oblúbená: https://www.youtube.com/watch?v=m3KmYQ2NKXI2016-09-19T15:41:47+02:002016-09-19T15:41:47+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4005360/#prispevok_4005360Devana z Debata.pravda.skLáska sa realizuje rôznym spôsobom... A toho, komu je aj táto
určená sa možno poteší...2016-09-19T15:22:59+02:002016-09-19T15:22:59+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4005313/#prispevok_4005313Anti z Debata.pravda.skRaz dva tri https://www.youtube.com/watch?v=CWnH7SpsOWU2016-09-19T15:05:56+02:002016-09-19T15:05:56+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4005263/#prispevok_4005263deltoid z Debata.pravda.skaleba, ale ked citam ako zeny realizuju lasku cez basnicky, tak mam
vzdy humornu naladu2016-09-19T12:40:21+02:002016-09-19T12:40:21+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4004827/#prispevok_4004827Devana z Debata.pravda.skHm, pán je domýšľavý ...2016-09-19T11:44:44+02:002016-09-19T11:44:44+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4004684/#prispevok_4004684evasta z Debata.pravda.skDevana, veĺmi pekne ste to napísali. Veĺa z nás iste po tých
objatiach túži.2016-09-19T10:08:48+02:002016-09-19T10:08:48+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-devana-385-2016-09-19-dve-slova/prispevok/4004372/#prispevok_4004372deltoid z Debata.pravda.skcez den pracujem v noci spim objatia a bozky su fajn casopriestor,
zlozita tema uz tolko ...