Pravda.sk - Debata - Moja cesta – 16Moja cesta – 162024-01-20T14:24:31+01:00Zend_Feed_Writerhttps://debata.pravda.sk/debata/blog-jahn-111-2024-01-20-moja-cesta-16/Pravda.sk[email protected]https://www.pravda.sk2024-01-20T14:24:31+01:002024-01-20T14:24:31+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-jahn-111-2024-01-20-moja-cesta-16/prispevok/12192768/#prispevok_12192768lavida z Debata.pravda.skhttps://lh5.googleusercontent.com/tBp5p1TZxw…
https://lh6.googleusercontent.com/RspZTF3GIv… ...2024-01-20T09:49:47+01:002024-01-20T09:49:47+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-jahn-111-2024-01-20-moja-cesta-16/prispevok/12191846/#prispevok_12191846surmita z Debata.pravda.sk.....mám dojem,že si chcel vyjadriť názor,že titul "Homo Sapiens"
si ešte nezaslúži me...2024-01-20T07:28:41+01:002024-01-20T07:28:41+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-jahn-111-2024-01-20-moja-cesta-16/prispevok/12191413/#prispevok_12191413lavida z Debata.pravda.skVčeličky a ich priam boží muster prežitia na tejto planéte aj pre
nás.Možno teraz po prečítaní...