Pravda.sk - Debata - BaboletBabolet2019-06-26T13:06:30+02:00Zend_Feed_Writerhttps://debata.pravda.sk/debata/blog-mika-1138-2011-11-13-babolet/Pravda.sk[email protected]https://www.pravda.sk2011-11-14T17:57:49+01:002011-11-14T17:57:49+01:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-mika-1138-2011-11-13-babolet/prispevok/766874/#prispevok_766874evastodolova z Debata.pravda.skBásnička, akoby venovaná dnešnému krásnemu,slnečnému,jesennému
dníčku.. A to všetko umocnené...