Pravda.sk - Debata - Drahý T-com Drahý T-com 2019-06-26T13:06:30+02:00 Zend_Feed_Writer https://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/ Pravda.sk [email protected] https://www.pravda.sk <![CDATA[lado z Debata.pravda.sk]]> 2012-04-08T23:15:30+02:00 2012-04-08T23:15:30+02:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/prispevok/973724/#prispevok_973724 lado z Debata.pravda.sk Nuž, parslov, konzultoval som Tvoj problém so synom, pracovníkom T-Comu. V prvom rade si musíš... <![CDATA[gerhardfr z Blog.pravda.sk]]> 2012-04-08T19:21:56+02:00 2012-04-08T19:21:56+02:00 https://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/prispevok/973442/#prispevok_973442 gerhardfr z Blog.pravda.sk Aj ja mám na Telekom zlé spomienky a hlavne sa jedná o nekorektné jednanie niektorých operátorov...