Pravda.sk - Debata - Drahý T-comDrahý T-com2019-06-26T13:06:30+02:00Zend_Feed_Writerhttps://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/Pravda.sk[email protected]https://www.pravda.sk2012-04-08T23:15:30+02:002012-04-08T23:15:30+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/prispevok/973724/#prispevok_973724lado z Debata.pravda.skNuž, parslov, konzultoval som Tvoj problém so synom, pracovníkom
T-Comu. V prvom rade si musíš...2012-04-08T19:21:56+02:002012-04-08T19:21:56+02:00https://debata.pravda.sk/debata/blog-parslov-93-2012-04-08-drahy-t-com/prispevok/973442/#prispevok_973442gerhardfr z Blog.pravda.skAj ja mám na Telekom zlé spomienky a hlavne sa jedná o nekorektné
jednanie niektorých operátorov...