Na politicke prevraty su tu progresivni experti v justicii aj v policii.
Na politicke prevraty su tu progresivni experti v justicii aj v policii.
Opisujem ti realitu, preco sa jej pacila. Nema cas na politiku, takze len tak podla sympatii, nemala plesinu.
Je tu vela mladych sprostych, co sa o politiku nezaujimaju a preto budu volit progresivnu totalitu!
Na prvu signalnu ma Caputovu ten uces, aby si prehadzovala vlasy. Ako povedal Soltesz o Pellegrinim, ze "pekna papuľa" zaberie na volicov.
Ovce, co nemaju cas na politiku.
Mam taku kolegynu, ktorej je sympaticka, lebo nic o nej nevie. Je cela nadsena ako sympaticky vyzera! Pekne si prehadzuje vlasy.
O tom, ze parazitoval na vrazde novinara aby pomahal politickemu prevratu?
To mas pravdu!
Ale rozumeju tomu miestni progresivni dementi?
Na to si mal cas cele roky a nie pred volbami!
Vrahovia Kuciaka do basy, co si ho dali zavrazdit na politicky prevrat! Vrahov nepodporujem!
No iste sa nesmie, ked bude progresivna!
Tu vidime aroganciu ich moci!
Nehraj sa tu, ze si voci Smeru. Na Smer 2 sa tesite, inak by ste skoncili!
"Okrem toho svedok Petrov priznal aj ďalšiu dôležitú vec. Tvrdí, že k prípadu Ezechiel 7 (v rámci ktorého zadržali Gašpara a Stahla) vypovedal už v roku 2021. Na policajnej inšpekcii. Kauza je teda stará dva roky.
Ak ju vyšetrovatelia NAKA vytiahli z klobúka krátko predtým, ako mala inšpekcia uzavrieť vyšetrovanie čurillovcov (a krátko pred voľbami), tak to smrdí presne tým, čo sa im vyčíta. Manipuláciami!"
Dnesni sudruhovia su progresivna mafia! A videli sme, ze siahaju az do justicie!
Ja byt na mieste progresivnych novinarov, by som sa bala, ze teraz znovu budu vyberat vhodnu obet na zvrat pred volbami.
Pracuju pre tych, co kvoli politickemu prevratu budu aj vrazdit a to vlastnych!
A vraj rozhodnu sudcovia? Taki ako Mazak, co brani progresivnu mafiu az do justicie?
Sme v bezpravnom state!
Dvaja zapredani totalitaci v akcii.
Drviva vacsina obcanov cakala pred volbami zatykanie pre ovplyvnovanie volieb. Dokonca cakaju aj zrusenie volieb. Myslim si, ze by to nikoho pri tychto dvoch pajacoch neprekvapilo!
Aj tak ludia nechcu progresivnu totalitu, ktoru im tu takto protipravne nanucuju!
Navyše, svedok Peter Petrov tvrdí, že nahrávky vyšetrovateľ použil nezákonne. Išlo vraj o jeho osobné záznamy rozhovoru so Stahlom, nie o policajné odpočúvanie schválené súdom. Mal ich v mobile. Vyšetrovateľom ich odovzdal už dávnejšie a v inej trestnej veci.
Okrem toho svedok Petrov priznal aj ďalšiu dôležitú vec. Tvrdí, že k prípadu Ezechiel 7 (v rámci ktorého zadržali Gašpara a Stahla) vypovedal už v roku 2021. Na policajnej inšpekcii. Kauza je teda stará dva roky.
Ak ju vyšetrovatelia NAKA vytiahli z klobúka krátko predtým, ako mala inšpekcia uzavrieť vyšetrovanie čurillovcov (a krátko pred voľbami), tak to smrdí presne tým, čo sa im vyčíta. Manipuláciami!"
Teraz bude najvyssia pri progresivnej vlade a ozobracovani Europy.
Nuz kto by zavidel takym zbabelym muzom ako si ty?
Teraz nastava najvacsie ozobracovanie! Pod vladou progresivcov.
Odporúčame