To sa pytas ty mna? Vsak policia mala rozviazane ruky a nemali ich za co.
To sa pytas ty mna? Vsak policia mala rozviazane ruky a nemali ich za co.
To su tvoji, co aj medzi liberalmi uz robia cistky ako komunisti!
Ano je novodoby neomarxista a to mu vycitaju aj citatelia na SME!
Tu ti kamarat odpoveda, ze nemas nahlasovat, lebo nahlasujete vy!
To ste mi chceli zakazat aj ze bude vojna s Ruskom a uz je!
To by si musel nahlasit ako trolla aj Cernochovu. Ceska ministerka oznamila ceskym obcanom, ze sa nemusia obavat jadrovej bomby na Ukrajine, lebo na Cesko to dosah mat nebude!
Takze aj ona ocakava nejaku tu jadrovu na Ukrajinu! A tu by si to chcel zakazovat, o com v Cesku informuju obcanov?
"Sú predstavitelia Poľska ochotní na rozkaz USA obetovať vlastný národ v boji proti Rusku? Podľahnú naši severní susedia a Slovania tlaku amerických náckov a vrhnú sa do boja proti Rusku na území Ukrajiny? Je to možné. Nebezpečenstvo existencie slovanských národov spočíva v tom, že ich predstavitelia sú zaplatení Západom na to, aby sa navzájom vraždili pre americké záujmy."
Keby to bolo mudre rozhodnutie, zapoji sa cely zapad!
Ale toto urobia len staty s dementami na cele.
Zapoja sa teda len dementi tychto statov, zapad nie!
Dakujem za odkaz, toto je zaujimave:
"Zvýšenie dodávok západných zbraní na Ukrajinu bude viesť k tomu, že do ozbrojeného konfliktu sa zapoja ďalšie krajiny východnej a severnej Európy. Douglas McGregor považuje za možné, že do konfliktu sa môže zapojiť Poľsko, Fínsko, Estónsko, Lotyšsko a Litva. V druhom kole ďalšie štáty B9, vrátane Slovenska. Douglas McGregor upozorňuje, že najprv USA a ich slúžky štáty NATO vytvoria nejakú koalíciu a priamo zasiahnu do konfliktu. Nepôjde o zapojenie sa všetkých štátov NATO do konfliktu, ale iba jej časti. V skutočnosti to bude znamenať vyhlásenie vojny štátov NATO proti Rusku."
A potom budu vsetci kricat, ze to nikto necakal a nevedel dopredu. Ale uz teraz to viete, ze dalsim cielom bude Polsko, ked ich pozve Zelensky na obsadenie niektorych oblasti. Teda docasne na furt.
To si pyta teba, co neveris, ze mozu zhodit jadrovu zbran, hoci ceska ministerka na to obcanov upozornuje, ze Cesko by to nezasiahlo a preto sa ludia nemaju znepokojovat.
Respektujem, ze budes pravdepodobne nevolic. Ale v boji proti najvacsim totalitakom nam to nepomoze.
Aj ked si myslim, ze najskor vyhra progresivna koalicia, verim, ze ma zmysel podporit opoziciu. Inak tu totalitu ani nebude mat kto kritizovat, ked vsetko scenzuruje!
Prve, co urobia, zavedu cenzuru ako v Cesku, z ktoreho si uz neprecitas ziadnu kritiku nicoho!
Na Slovensku je vacsia sloboda, prave vdaka tomu, ze este nejaka opozicia existuje!
Po volbach nemusi ani to, ako v Cesku.
Tam mozu hodit jadrove zbrane, keby Polsko bolo pozvane na Ukrajinu. Tak moze zacat svetova vojna.
Ja som liberal, nikdy by som homosexualov neurazala. Toto je fakt, ze poskytnu mu len sexualnu slobodu, inak musi rozmyslat ako mu prikazu! V inom slobodu nema a mat nebude!
Takze mu to evidentne staci, ked s tym suhlasi! Ty ani nevies, co je homofobne!
Tym sa to nic nestane, ze si to zelas.
V kazdom pripade bude vo vlade Smer 2, tak sa tu nehraj na boj proti Smeru!
Vasi sa trasu na vladu so Smerom 2, lebo inak skoncili. Ide len o to, ktora cast Smeru to bude, ci to ekonomicke kridlo, ktorych na vychode volaju zlodeji a teraz chcu spolupracovat aj na totalite, alebo Smer 1, co sa nedovolava cenzury a totalitnych praktik a navyse svetovej vojny!
Ja som vyrastala v liberalnej. Volila som SaS a pomahala liberalom. Pokial boli naozaj liberali a mali zmysel pre slobodu a diskusie, nie totalitne nanucovanie a rozostvavanie rodin!
Slovensko nie je bezvyznamne, co vidno teraz v tejto vojne. Patri k statom, co presadzuje USA zaujmy.
Ty si k Romane nedal ziaden link, tak tu nevypisuj, ze je to samozrajmost. Ja som ti tu link dala, aj pastla jej slova.
Cele roky bojovala na strane dogmatikov, aj za cias referenda o homosexualoch. To je akoby sa dogmatik branil, ze ale tu mam vetu, ze v podstate mi homosexuali nevadia. Teraz ty tak krutis. Bola najsilnejsi opozicnik pre vsetkych za stranu dogmatikov a prave preto, ze bola diplomaticka. Umoznovali tym dalsie utoky na homosexualov.
Jemu nepomohlo ani to, co bol dalej nez za susednu dedinu, ked nevidel, co sa na zapade deje.
Chapme ho, tesi sa, ze ma sexualnu slobodu a inu uz nepotrebuje! To mu nadiktuju, co si ma mysliet a robit.
Odporúčame