... tak to bola dlhá chvíľa? ;-)
Pekný večer všetkým, bol som mimo, ale prečítal som všetko. Som poctený. :-)
... keby ho len osierali, oni nám ho aj zapálili! :-)))
... dole som lado písal, že každý si do tajničky dosadí aj bez príručky. Ty si si asi dosadil bez problémov., Ale ďakujem za reakciu. Každý sme nejaký, rôzny, o to je život krajší.
... kto chce porozumieť, porozumie. Nie je to až taká veľká tajnička, nepotrebuješ ani krížovkára do vrecka. Ľahko si každý doplní. :-)
... a zo psom je to ako, vycvičil si ho pekne na "popros!", alebo aj do toho ti fušuje suseda? :-)))
Aj tebe vďaka Vlado. Môžeš mi veriť, keď poviem, že pochvala od teba poteší.
... však aj to počasie je už hotový horor a šport? Tá najšpinavšia politika.
Ešte tejto rebélii vymyslieť priliehavý názov. Čo tak , " Mám Vás na banáne revolúcia" ?
... niekedy sa zvykne povedať, never ani tomu, čo do úst dávaš! O to viac, never tomu, čo ti v televízore hovoria!
... ďakujem milá repress,
a k tomu nrazeniu, nenazrela si pred tým ako si sem prišla na článok o varovaní pred extrémnymi mrazmi? :-)))
... ani som nemyslel, že ťa tu dnes uvidím, po tej včerajšej samodeštrukcii, ktorú si spustil :-)))
... ďakujem vám za zastavenie a nedeľu mi tí hore nepokazili a až bude zlá, môžem nadávať len sám sebe. Zase som neodolal tým koláčom :-)))
... spomienky je to, čo nám ešte nikto neukradol. Je jeden"Nemec", dúfajme že nás nenavštívi :-)
... ak si "narobený", nedaj sa ničím vyrušiť zo spokojného podriemkávania ;-)
Odporúčame