a nebude aj výstava zbraní , čo zabíjali na donbase a luhansku ? stačila by aj tá o zabíjaní na arabskom polostrove . budú tam mať aj zuzany ? alebo tie nezabíjajú ?
a nebude aj výstava zbraní , čo zabíjali na donbase a luhansku ? stačila by aj tá o zabíjaní na arabskom polostrove . budú tam mať aj zuzany ? alebo tie nezabíjajú ?
už zaplatili to čo nám dlhujú ? z čoho chcú podporovať ukrajinu ? z požičaných peňazí ?
peter zajordánsky weiss začal hrýzť ruku , čo ho celý život kŕmila ?
to sa stretli tí dvaja praví . macron si koleduje o výprask podobne ako ich hrdina napoleon .až na to , že napoleon nebol na geriatrické baby . a ten český hňup ?
jednoduchá odpoveď . 24 hodín a je naspäť v británii . chlapec porušil svoje kompetencie !
Presne tak ako česi . 15.marca vítali nemecké vojská v prahe . Kam vietor , tam plášť .
Ktorý debil písal tento žvást ?
kde sta tohto zmetka vyhrabali ? aký generál ? je to taký istý penzista ako slobodník .
Pre boha , čo za debila to hovorí za slovensko ? Prečo by sme mali pomáhať niekomu , čo nám robí zle ?
Bikini sú aj jednodielne ? Vysvetlí mi to niekto ?
nový čas ?
Ty za veľkú mláku !
Ukrajina dostávala od nás zadarmo plyn reverzom , keď ho kradla z potrubia . Teraz nám zastaví od budúceho roka dodávky plynu. My im ešte posielame humanitárnu pomoc , živíme tu ich utečencov . Nie sme náhodou padlí na hlavu . Choď do r ti mcgyver!
O akej vlastneej krajine melieš ? Čo nám tu ešte patrí ?
Zmrd kocáb nikoho nevyhnal . Keby neboli chceli odísť , sú tu dodnes ! Podobný hrdina ako kocáb je dnes aj gen.naďovič
Zmrd kocáb nikoho nevyhnal . Keby neboli chceli odísť , sú tu dodnes ! Podobný hrdina ako kocáb je dnes aj gen.naďovič
tomu sa hovorí - urob susedovi dobre , ose rie ti plot . a je po V4 !
Včera ste pîsali , že karol bol prepustený po operácii prostaty . Takže ako ?
Odporúčame