„Tento útok bol zjavným porušením medzinárodných noriem a dohôd,“ uvádza sa v správe Severoatlantickej rady.
ja uvádzam : kto a kedy dokázal že skutok sa stal pričinením niekoho iného ako britov ? už je vyšetrovanie uzavreté ?alebo mali vinníka skôr ako sa to stalo ? za to , že zradný ruský špion zomrel v anglicku predsa nemôže podša nich nikto iný iba rusi . čo robili ich tajné služby , že ich neodhalili skôr ako sa to stalo ? nezodpovedá za bezpečnostnú situáciu v štáte v anglicku vláda ? nemala by po takomto zlyhaní odstúpiť ? čo na to soroš a trump ?


