Splietaš! A prekrúcaš naše vyjadrenia. Vkladáš nám do úst čo sme nepovedali. To sa nazýva demagogia.
Splietaš! A prekrúcaš naše vyjadrenia. Vkladáš nám do úst čo sme nepovedali. To sa nazýva demagogia.
TY si asi pelleho fanda, keď ma oslovuješ tak precítene že vraj som hlupáčik. Chodíš sa aj zabávať do Modrej ustrice?
Nebudem ti konkurovať. Po baranine nie je zhánka, nebudem ti kaziť kšefty. A kedy ti zaviedli na salaš internet?
Melieš s posledného. To badať podľa toho, že už píšeš iba samé zúfalstvá.
Prečo. Kľudne môžeš každému povedať že kotkodákaš. Však to o tebe už aj tak každý vie.
Ano, trafil si! Ja ju volám Momprache. A trafil som aj ja. Priamo do čierneho!
Nemáš pravdu . Matovič nedrží IBA všetky tri prieskumné agentúry za gu-e!
ON DRŽÍ ZA GULE CELÝ SVET! :-))))))))))))))
Klameš, králik!!!
Tu je dôkaz:
https://debata.pravda.sk/profil/debata/1/
Ak nezvládaš túto debatu a ihneď sa urazíš za každú maličkosť, tak načo sem chodíš? Masochizovať?
Ale máš pravdu - neziapeš. Ty zúfalo kotkodákaš.
Už aj moje ladviny sa rehocú nad tvojou zaťatosťou, ako slepo veríš že som kurtizána. Ako som napísal - tvoja pozorovacia schopnosť je na úrovni prdu.
Robertko sa bude triasť ako robertko s dobre nabitými batériami.
No fasa! Takže mi povedz, s kým zrobia tú koalíciu. Asi s duchom svatým :-)))))))))
https://debata.pravda.sk/profil/debata/1/
Prezrel som si svoje dnešné príspevky - JEDNOZNAČNE KLAMEŠ! Ako tvoj a Kočnerov šéf Robert F.
Bacha, klameš! NIKDY som netvrdil, že iný nick som nemal !!! :-)))
https://en.wikipedia.org/wiki/Harvey_(1950_film)
:-))))))))
Ale potom nechápem prečo ho celé dni tu zo seba robíš?! :-)))))DDDDDDDDDD
Stratilo iba 3 % hlasov. Počet poslancov sa odvíja od množstva strán a počtu ich % v parlamente. Koltebovci napr. vo voľbách stratili percentá ale získali viac poslancov. AKkby voľby dopadli podľa Polisu, stratili by aj Kotlebovci poslancov.
SMER stratil koľko? Vedel by SMER zostaviť po takýchto voľbách koalíciu?
PRD a dva orechy by vedel SMER urobiť!
Nie, nemyslím že voliči Fica prešli k Matovičovi. Takže si netrafil.
Odporúčame