Sparta je ožratá, ešte je len 1 hod. popoludní.
Sparta je ožratá, ešte je len 1 hod. popoludní.
Však aj majú, Riaditeľka dala odpis tomu novinárovi čo za ňou bol.
To je ono, tak treba, správne na to idee, Nicholsonová, súmračné trolly už šalejú a besnejú, len čo počujú jej meno. Vieš, ona si z toho nič nerobí, lebo sú to primitívne jednobunkovce.
Exposlanec Marček proste sproste zavádzal, ak nie rovno sproste klamal.
... a mne sa zas najviac páčia národovci, hejslováci, rusofili a obdivovatelia Putina, Fica či Kotlebu, ktorí si dajú emerický nick.
A ak si ešte dám do googľa slovo "dick" a kliknem na vyhľadávanie obrázkov, tak sa potom rehocem, až zo stoličky padám od smiechu a váľam sa...
Len ty ešte ani teraz nemáš ani dokončenú špeciálnu základnú školu. Už tam chodíš 40 rokov a furt nič.
Žiadneho novinára Daňa nepoznám.
Ale poznám jedného totálneho magora Daňa.
Tak povie mi niekto konečne či Miňko má maturitu alebo nemá, boha jeho!
A ty si daj svoju veľkú hlavu do lisu na výrobu kotlov, pekne ti ju pomasíruje.
Bojí sa. Keby prišla Irmuška ŤuťMoaková z Bronxu domov do Podskalky, dali by jej na papuľu.
Ty nie si sparta, ty si vytrasená čarda.
Na túto tvoju informáciu sa môžem zvysoka vyprdnúť.
A čo má byť?
Veď ty veríš tomu kreténovi - jedinému zamestnancovi Aeronet.
Juj, ako krásne kvičia súmračné trolly a svedkovia Mauiánovi. Hneď mi je dobre na duši keď počujem ich zúrivý kvikot.
Mňa by zaujímalo číslo tvojej izby na Cajle.
Potom by sa do parlamentu nedostala ani tretina Kotlebovcov.
Kde maturoval Mazurek?
On ho robí z teba a tebe podobných zúfalcov.
Odporúčame