Tak to už býva, komu nevonia pravda, spraví sa sprostým ktorý nevie o čom iní točia. :-DDD
Tak to už býva, komu nevonia pravda, spraví sa sprostým ktorý nevie o čom iní točia. :-DDD
Však som ti to prenechal a vôbec mi nevadí že sa považuješ za idiota.
Však som ti to prenechal a vôbec mi nevadí že sa považuješ za idiota.
A ty vieš čo je to mieder? :-DDDDDDDDDDD
A prečo sa sťažuješ, však tá babičká má pravdu, si - a ešte k tomu exemplárny.
Nie pozeral som sa na tvoju, keď si jačal ako pavián zavesený na plote úradu vlády. Vidíš, keby si nosil rúško, nikto by nevedel, že máš prasačí ksicht.
A ty sa prečo napchávaš miederom, keď nevieš čo to je? :-DDDDDDDDDDD
Ty máš vnútrolebečnú dutinu prerastenú lojom, mozog už stade dávno vytiekol.
A ty sa teš - ty určite poruchu v hlave nemáš. Kde nič nie je, nemôže byť ani porucha.
Cez Firefox mi debata nefunguje správne, musel som prejsť na Chrome.
Ja naopak na tvoju prasačiu nie som zvedavý.
Ty si nechaj tie "zaručené správy" ktoré vyčítaš iba na Zjem aj Veľkú. Ten časopis čítajú iba prďolovia.
A čo sme majú večne dávať? Ficovu arogantnú papuľu?
Ty ver na fantómov, ktorí za Lučanským prišli cez stenu a zabili ho. Si vďačný objekt záujmu konšpirátorov, dostanú ťa na hocijakú sprostoť, zhltneš im udicu aj s navijákom.
Veru tak, PutIer je bojko. Ten papuľový geroj sa bojí Navaľného.
Lučanský sa odsúdil sám a bol aj sám sebe katom
Je tu nejaká porucha, príspevky určené ako odpovede iným prispievateľom hádže na začiatok debaty.
Sorry, to patrilo antabubušovi. :-DDDD
Sorry, to patrilo antabubušovi. :-DDDD
Odporúčame