Zelensky sa pred 3 dňami dusoval že Rusko sa opäť chystá na mohutný úder no a tento maly intrigan musí mať predsa vždy pravdu aj opäť bude mať..
Zelensky sa pred 3 dňami dusoval že Rusko sa opäť chystá na mohutný úder no a tento maly intrigan musí mať predsa vždy pravdu aj opäť bude mať..
Tak mladá a tak šikovná..
....z koze bedac..., ....na srarych herkach.... Toš v Bruseli sa poľnohospodári nehrali so sviňami a okná im na úradoch vysklili
Ale vás deru z koze beda Slovensku a ticho ste a poriadne zarobiť nedajú aby ste na starých hrách chodiť sa zodierat do prace nemuseli
Live mapa je tak akurát na 2 veci...
Zase sa nudia hoveda v parlamente, ale nad tým ako uľahčiť niečím ľuďom život to nie
Prebieha masívny raketový útok na Banderu v Kyjeve, Dnepre a Charkove ráno budú vysledky
To je jedno kto ho vlastní zákon stropné vyvoz tak isto ako napr. cez coronu zdravotné pomôcky a nikto si nepomôže a vlastniť ho môže ktokoľvek
Všetci všade klamú pre koho to píšu teraz čítam na nete ukrajinsku pravdu ze voda už všetkým v kyjeve tečie ale kúrenie nie je ešte vo viac ako 2000 bytovkach ale pri mrazoch - 20 sa bez vykurovania nedá pustiť do budov voda oni proste stále strasne klamú
No ved toto a nie len to aj veľa inych veci este k tomu všetkému... to rozum neberie
Keď je to pravda tak je tu nejaký zákon o strategickom minime kedy sa končí vývoz a Česi to isté ty idú zachvilku pod 40% ale aj tak sa to nedá ak majú prázdne zásobníky ten dovoz plynu takto nefunguje a tlakovoo nijako nepokrije spotrebu musí tam byt tiez nejaké minimum na prevadzku asi..??? Tak potom ako???
Mňa by zaujímalo odkiaľ majú teraz stále tolko plynu keď mali na začiatku vykurovacej sezony zásobníky na 38% niečo tu sakra ale strane moc nesedi
Však toto ich série teraz 🤣🤣🤣
ŽE AKA REKLAMA UZ AJ TU O NICH VIEME... HM
Tak isto aj timosenko aj Porosenko.... lebo Ukrajina vyplodila tu najväčšiu politickú zgerbu na tejto zemi
Keď sa Zelenskemu nepodarí zatiahnuť europy do ostrého konfliktu tak sa nakoniec verbalne obráti proti nej však ešte uvidíte co je to za potkana
Aké rakety a droný ved už pred 3 rokmi ste písali ze veselo ich bite lebo ze uz nemaju nič a oni medzitým hádam vykradli všetky práčky a merače rychlosti v eu by ste si zaslúžili za tie články basu natvrdo...
Keby rusi chceli tak zajtra je tma na celej ukrajine tak ich ešte stale fackaju v rukavickach
Zrazu nikto tomu nerozumie co sa deje keď niekto začne zrazu otvorene vykladat karty na stôl, lebo všetci doteraz žili v klamstve a aj novinári zjavne nevedia co majú písať a
lebo pokračujú ďalej v tých bludoch ako doteraz
Však to sú blázni aj s ich novým ministrom to nemôžu byť v žiadnom pripade normálni ľudia.....
Odporúčame