Lepšie boli trenírky inde. Nech si svoju vlajku vyvesia všetci, ktorí utiekli a nechcú brániť svoju vlasť - Ukrajinu.
Lepšie boli trenírky inde. Nech si svoju vlajku vyvesia všetci, ktorí utiekli a nechcú brániť svoju vlasť - Ukrajinu.
V tomto smere, nie je potrebné sa v Smere snažiť o hanu. Robí to dobre. Ale pán minister vojny, nejako vám vypadol zo všetkého č l o v e k ! Občan, bývalý ozbrojenec so svojou rodinou. Aj vďaka postoju k organizácii BARMO , teda jeho príspevková organizácia , sú v Trenčíne na Armádnej údajne stovky právnych bezdomovcov! Nič iné sa nedá povedať - hanba pán minister! Peniaze, peneží, peníze. Asi bude vojna. Tisícročná včela.
Nuž, že by až v piatok boli v teréne nie je pravda. Osobne som ich videl na diaľnici pri Považskej Bystrici asi pred týždňom. Je dosť možné, že iba čumeli do blba. Hlavne , že mi policajti PZ píšu, že nemôžu pracovať, lebo ich je málo. Ale aj, sú schovaní v kukurici a číhajú mimo obce ako skasírovať vodičov.Viz Kalná nad Hronom.Dúfam, že ich povýšia, a to hneď, lebo bude nie dobre.Pohádať a brániť.
Výhovorky má kto?
Usudzujem a to iba na základe faktov / osobne mám iné priority, napríklad ako slušne žiť na Slovensku/. Útoky Izraela a tisíce mŕtvych. Nie je tu nejaká politická paralela?
Rýchlo nájsť tému. Táto je dobrá, už tomu dnes pomaly nikto nerozumie. Hlavne, že v onej stredovekej a inej dobe pálili akých takých vedcov, ľudí a to veru na prstoch jednej ruky sa ich nedá zrátať. A preto sú zas tu v armáde, polícii, , či inde - špióni z Vatikánu. Žiaden boh nie je a čuduj sa aj tento nikto má zastúpenie na citlivých miestach spoločnosti. Pravda bicyklista a spol ? A čo sa dnes veru nosí - platia za toto daňoví poplatníci!!!! Takže, tu je dnešná história. A hentí - do mŕtvol sa nekope! Je tu dnes dosť živých podobných prípadov, stačí čítať a premýšľať. Tak do pravdy , priatelia!
Nuž, ic kuknúť do Rakúska. Tam majú 14 dôchodkov, okamžite choď manifestovať, že ak pracuješ, si daňovník EÚ a nesúhlasíš s tým choď manifestovať do Viedne.. Potom tu zverejni aspoň 3 foto a budeš hrdina -geroj.
Hm, spoločná európska krádež. A ide to, že vraj v náhľade pokriku mieru. To kto tu vytvára tieto zárodky budúcich sporov? Hmotnú zodpovednosť na nich a budeš pokoj. Darebáci. Kradnúť a kradnúť. Ako za kolonializmu, či otrokárstva. Smradi z EÚ!
Ďakujem pekne za oné slová pán minister vojny Kaliňák. Bezprávni užívatelia bytov v Trenčíne na Armádnej ťa nezaujímajú ty darebák! S onou novou odnožou násilia štátu som sa stretol na diaľnici pri Považskej Bystrici. Nasáčkovaní merali / asi/ rýchlosť! ďakujem pekne , je tu dosť takých ochrancov práva aj bez týchto zbytočných. Plať si ich zo svojho pán minister vnútra, keď občanom policajti píšu, že ich je málo a pritom sú schovaní v kukurici, alebo minister vojny, ktorí iba kváka o práve!
Ozbrojenci nejdú do žiadneho dôchodku. Poberajú,, dávku ,,od štátu za to čo odpracovali. Takže nesplietaj žiaden vek. Nauč sa veci rozmieť, alebo buď ticho.
Verný to obraz tejto republiky. Jednoduchá pomoc. Odobrať im všetkým naše peniaze. Zdochnú ako ostatní. Ja to teda živiť neustále nechcem. Rok 1989 - ani halier žiadnej strane. A ako sme dopadli! Hlupák plať!
Toto tu živíme! Hovorím o všetkých táboroch.
Keď ide o peniaze ide sa potrhať aj tento minister vojny. To, že v Trenčíne na Armádnej ulici žijú stovky údajných bezprávnych b e z d o m o v c o v ho vôbec nezaujíma. A jeho podriadený riaditeľ BARMA si z občanov iba srandy robí, ako jeho x predošlých šéfov tejto trafiky! Hlavne , že si zadok rozváža na viac ako 70000 Tuaregu! Zas neprávny biznis ministerstva vojny. Čo občania komu porobili, keď ide iba o ich špinavé peňaženky!!!
A to ešte nebol v Pezinku na liečení!!!!
Sa učte mudrci od nášho severného suseda - Poľska. Žiadne cyklotrasy, či iné hlúposti. Sústredili sa na cestnú sieť / hovorím o Eurofondoch/ a budujú o 100 6. Slovenskí dobrodruhovia prezlečení za múdrych politikov iba oblbujú národ a robia všakovaké psie kúsky. Hlupák zostane vždy iba hlupák!
Všetci normálni obyvatelia EÚ vedia o čo tu ide. Miliardy € vynaložených na ,,politiku,, sú iba odvarom n e n ž r a n o s t i kapitálu. Obzvlášť je to vidieť tu na Slovensku. Všetky pudy záchrany tu vôbec neplatia. Žiadne príjmi a výdaje na úrovni mocipánov na Západe.
Čo tu furt vymýšľajú všakovaké úrady. Stojí to iba množstvo peňazí, úradníci derú nohavice a potom to takto dopadne. Politické prekáračky. Načo je tu polícia, prokuratúra a súdy? Keď nefungujú, tak to treba zrušiť a postaviť od znova. Iba politické trci- mrci.
Skúsim vysvetliť. Všakovakí darebáci, politici, sa často snažia oddialiť zaslúženú ,,odmenu,, za službu ozbrojencov. Toto nie je iba nejaký starobný dôchodok. Takže, dostanú ho hneď, ako splnia štátom zadané podmienky. Neviem prečo by mali čakať do nejakej vekovej hranice - ako starobný dôchodok. Dokonca , ak splnia podmienky pre starobný dôchodok , teda pracujú ďalej v civile, dostanú aj ten. Si stačí z minulosti spomenúť, ako to bolo u baníkov. Alebo iných profesiách, aj civilných. Nezáviďte a hrňte sa do ozbrojených zborov. Kto na to samozrejme má a chce.
Ale to podstatné tu nikto nepovie. Samozrejme okrem toho, že je to ,,odmena štátu,, za nadpriemernú službu štátu. Ale to podstatné. Ozbrojenci o d v á dz a j ú príspevky zo mzdy nie do Sociálnej poisťovne, ale do svojich úradov sociálneho poistenia, teda v rezortoch - obrany, či vnútra. Takže frfloši z civilu nebojte sa , o nič neprídete. Len pekne robte aj tí odkázaní chcú žiť.
Najhoršia je súdna stolica. To ti nepomôže ani veľký Fero.
Odporúčame