Presna trefa palec hore+
Soros, Soros. Rusko je, bolo a aj bude globalna velmoc. EU bolo a aj je odsúdene na zanik. EU diktatura ovladaná zadlženým Usatanom končí ako skončiš aj ty Soroš.
A že vraj socialista, trt je to kapitalista smeracky.
Richter je záhada sám o sebe. Chce aby slováci makali ale nepovedal za koľko. Či on maká pre finančné podsvetie a nevie zakoľko?
Ťažko Zmatkovič je chorý rovnako ako Smer. Obidvaja majú kontakty na usambasadu.
Kotlebu nechaj na pokoji. Slušný ľudia o to nestoja.
Blazni sú čo sa peru pre Matoviča a aj pre Frcka. Obidvaja podvodnici.
Opozicia je nato aby vytvarala tlak na vládu. Čo sa týka Smeru ten už toho si medzi sebou pekne prerozdelil.
Kto vyhra voľby bez ovplyvňovania verejnosti. Čo chceš aby si len stoličky vymenili štandardisti zapredaný alebo sa polepili ako finančne skupiny nariadia? Ano treba zmeniť aj volebný zákon na krajske a okresné zastúpenia, stane sa politikom ošetriť to zákonom zodpovednosti atď...
Rozhodnú voľby, bez vymyvania mozgov židomedii.
Súhlasím usatana treba vyhodiť bez milosti ale aj smeraci a stranická partaj smeru je taka ista. Predčasne voľby treba ako soľ.
Len si obhajuj ten bordel. Normálny človek si vydedukuje ktorá bije.
Však toto, slovaci živoria a smeraci si prehadzujú miliony medzi sebou a už to robia bez hamby. Preč snimi. Predčasne voľby a na smetisko snimi za kdhkmi.
Fico keby mal gule čo nemá, tak by nestrpil tu korupciu svojich straníkov.
Možno by trafil niektoré iné smerácke paža...
No čohovoríte na sväteho Kaliňaka??? Sám boh nám ho zoslal z nebies či nie?
Odporúčame