Treba už vydržať a ísť voliť čo najväčšom počte . Tých liberálnych nackov spolu porazíme . Veľa šťastia a rozvahu Slováci .
Treba už vydržať a ísť voliť čo najväčšom počte . Tých liberálnych nackov spolu porazíme . Veľa šťastia a rozvahu Slováci .
Mistrik bude stíhaný za podvod v prezidentských voľbách aj z Čaputovú.
Ale kdeže , nech len Truban, Brblavý , Kiska a Hlina hádžu kamene po námestiach plných obdivovateľov ĽSNS. Veď ešte majú čas do volieb .
Nasledovať by malo Slovensko odchodom z EU a NATO totality .
Kľud synku, rozum do hrsti. Či ty nemáš žiadny :))))
Takže odlietaš či iba dristaš ?
Kde na tieto Sorošoviny chodí Čaputová.
Dneska údajne bola Ľsns v Bytči a zajtra v Čadci . Do Čadce Kiska nemá odvahu , tam vysťahoval bytovku .
Čaputica je nula , však ju nikto neberie vážne .
Odporúčame