Preto Kryska už nekandiduje lebo vie , že by dostal na búdku
Preto Kryska už nekandiduje lebo vie , že by dostal na búdku
Vazali z EU by tiež mali vypustiť dolár a obchodovať čisto v eurách
Kukaaam na kandidátov na prezidenta a zatiaľ iba jeden vlastenec Kotleba Marián kandiduje .
Bude nič neboj , štandardný politici čoskoro udrú
Dedo sa má stále vypytuje kedy už ukážu hradného pána lebo vraj zatiaľ ukazujú len hradného šaša.
Zoštatnit miliardárom nakradnute a hneď bude nám lepšie
Frajer policajt v službe čo dodať .
Napríklad v Považskej Bystrici v bývalej ZVL pracuje načierno halda srbov . Každý to vie kto tam pracuje
Byt Anderom Kryskom tak odstupim z funkcie po odhalení jeho podvodoch
Minútku ticha za Pavla si dajme spoločne
Pri potoku .... Semeno odolávalo a Igor ostal
Ono totišto sú obaja spomynany nadrozmerný
Odporúčame