spodol si zo schodov, ci vrodene? v kazdej armade stato, ktore maju zriadenu armadu umierali, umieraju a budu umierat vojaci pri beznom vycviku, ale aj pri ddopravnych nehodach aj leteckych ci namornych, ci samovrazdy a aj v tvojej vysnivanej armade na ktoru nemas, umieraju a budu umierat naviac z titulu agresi voci cudzim statom...


