lepsie je mackat enter ako zalud s guliickami, ale proti gustu nemam ziadny disputat..
lepsie je mackat enter ako zalud s guliickami, ale proti gustu nemam ziadny disputat..
zabudaju pisat obete v spanielsku, taliansku a dalsie, kde sa v poslednych dnoch stale pohybovali cez 100, pritom pocet obyvatelov je v spain. cca 30% a talianov cca 40% z rusov.. lenze takato statistika pre press nieje zauimava, nakolko by poukazovaala na neschopnost eu...
ta nahanacka sa pocita ako prax v dualnej forme studia....
naznacil ti, ze podla presstitutov su rusi rekorderi so 135 mŕtvymi za den a slavne usakovo ma iba tak 1 534 mrtvych, este dodam, ze dalsi minusak podla press...... brazilia ma 1179..
kto zabil, treba ho zatvorit.. alebo?
lipstain ak sa stane gp, tak to bude druhy anton rasla.. to bude "mor ho?
to si trafil, tam su nevyrovnane ucty este z obdobia, ked bol lipstain ministrom vnutra.. to
co tak trochu logiky saste, nekandiduje? a ako moze kandidovat, ked este nieje zakon ? ako ho maju avrhnut bez platneho zakona?
vybraneho gp mesugem schvalia verejne ako papagaji pre blaho udrzania moci, takze, pockame a uvidime ako sa v konecnom dosledku zachova pezinska kofa, ci nalozi ako zo smetiskom, alebo ??
on za to nemoze ze vybocil z podstaty, to ma z 5g..
tiez je treba povedat, ze ak parlament chce si nieco schvalit s cim dodom ako prezident nesuhlasi, tak ho odstavia od pravomoci na dobu, ktoru parlament potrebuje, potom prezident uraduje dalej..
co, q, nedali rannu davku ?
a tiez mesuge, sulo,kolli, a dalsich cca 500 vladnych a protivladnych privrzencov..
smejd si ty, trump uz pred 2 -3 tyzdnami vyhlasil, ze ked rusi budu chciet, tak po zahajeni v usa vyroby na plno im v ramci reciprocity daju ...
ruske plucne ventilacie v usa pouzivajju nadalej normalne,,,
usa dava teraz 200 ks reciprocne rusom..
Odporúčame