ak by malo platit aj pre tychto transparentnych, tak by sa mali podla vyroku mesugeho zasamorezat..
ak by malo platit aj pre tychto transparentnych, tak by sa mali podla vyroku mesugeho zasamorezat..
dupa, nehadz vsetkych do jedneho vreca preto, ze maju iny nazor alebo s tebou nesuhlasia, mozno ze niektori ani nevedia, kde je sumracna....
skor ako zacnes nadavat, vysyp secku z tenisiek ..
presstiituti nech odhaluju pdvodnikov a spol., ale nech dodrziavaju novinarsku etiku, spinavcov by mali spomedzi seba vylucit.. napr. soltesz ale aj dalsi sa skryvaju za novinarsku investigaciu.. takyto novinari potom davaju zly priklad citalelom - verjnosti vobec a divia sa, ked dostanu ako pisal popapuliplesk..
zabudli tiez napisat , ze aj tito danovaci bilecovej mali na starosti danove kontroly v niektorych firmach antonina vadalu,..
presstituti by mali pridat na obratkach, tiez by mohli viac ponurat v kuciakovych poznamkach a potom by mali politicky zarezat mesugeho, tak ako to on povedal a urobil jednemu hned, ked dostal od kofy papier...
ajajajajaj, ta transparentnost .. takze uz aj mesugeho partia ma svoju troskovu, no, dlho im ta transparentnost nevydrzala...
cela ta vladna slezina stale mysli a pokial tam budu, tak si budu len mysliet.. nie su schopni nieco riesit, zvlast nie covid, o ekonomike ani nehovorim.. caka nas dalsich 30 rokov zotavovania zo sasovich sxcesov..
presstituti mlcia, slusni mlcia, to znamena, je z ich kosiara a o tom sa pisat negativne nesmie.. ozran je ozran a zostane ozranom, ci je to gajdos, alebo jano z mileticky.. zakryli u neho trestny cin jazdy pod vplyvom alkoholu a inych omam. latok, nezadrzali ho, takze vsetko do stratena a mesuge tichucko prikyvuje, "toto je ta zmena"...
zacal mutit vodu byvaly nomenklaturny kader kv kss a poradca spoteneho zaluda m@zak.. zaraza ma tiez evine vyhlasenie, ved ich pozna ako svoje topanky, ci uz je tiez na ultraliberalnej linke?..
pohotovy - nebud oneeeeeee ! to komu chces nahovorit taku sprostost?
v tom ma an - ti pravdu,.. ani sa nespoliehaj, zabudol si, ze pod bagancov usah@jzlov asi väcsina cakatelov na dochodok skonci skor na cintorine ako na dochodku..
teba netreba viest, ty si v nom po usi, otazka je v ciom?
ten zakerny, despoticky blazon sa ide odbavit na dochodcoch /spominal, ze denne pendluje okolo 6 000, iny ucastnik tohto cirkusu uvadza asi 5 000/ tak si to dali vycislit min. dopravy... zase idu dodrbat najslabsi clanok spolocnsti, uz su h@jzli ako usaci, ti tiez sa odvazia len na slabych a bezbrannych..
napadlo tohto tt blazna a spol, ci tych 5 - 6 tisic z 1 000 000 dochodcov necestuje k lekarovi s inym ochorenim ako covid, alebo na rozne planovane zdravotne kontroly a vysetrenia ako srdciari, dia, nerolog. atd. atd...??
asi ho to nenapadne, pokial mu dochodcovia za tie saskariny nevytlcu okna..
keby sprostost a nenavist kvitli, tak ti samopasovani anonymni rusobijci su samy kvet po cely rok aj v arktide..
pupus valdo, a aku cenu ma zivot u nas a vo svete pod bagancou usahajzlov ?
pupus enki a co ti hovori minulost noveho clena sudnej rady mazaka? co ty utajeny stb - ak a komunista, kryjes svojich???
nato, ze budaj je podly, spinavy udavac a znicil x rodinam zivot za par supiek nemusi byt niekto sumracnik, staci sa opytat niektorych staroblavakov, aky bol janko domovnik.....
nikdynedojde si zapamatal iba ako vyzera 1 000..
kecaaaaaaas, usdo byva na fajnorovom nabr.
Odporúčame