takto to dopade, ked svetovy hegemon a jeho otrocki podskokovia su bezmocni a nevedia si rady ze ich snazenie o znicenie ruska ekonomickymi sankciami krachuje.. su to srralovia, na vojnu s ruskom nemaju, sami by si privodili znicenie, vcetne nas, asi sa drzia vyroku jedneho zapadneho politika, ktory prehlasil, ze bojovat s ruskom sa mozu odvazit iba hlupaci a vrahovia svojich narodov...
putinom niekolkokrat ostaty obama po posledom stretnuti vyhlasil, ze usa zabezpecia, ze rusko budu stihat katastrofy, jedna za druhou, ze sa nebudu stacit divit, odkial sa na nich to vali...
ale este nie je koniec vsetkych dni,


