obddobny problem som mal este za sociku v 3. rocniku zds, ked som uz dostaval aj pohlavky, tak som sa pozaloval doma, do ruk to zobral strejda, ucitelka dostala facku medzi styrmi a ja som bol opat jeden z najlepsich ziakov v triede...dozvedel som sa to, ked som uz bol na strednej....


