okrem tychto velkych hracov z anglie/holandska, francie, rakuska, nemecka sa na vystavbe ns2 podiela okolo 160 europskych firiem...
tot bude podobny gol ako so sankciami za krym a dnbas, ked to bude zase 50/50 a budeme ospevovat, ako sme s rusmi zatocili..
nase vitazstvo bude pozehnane a koruovane drahsim ruskym plynom uctovanym usahajzlami,..

