kazdopadne letel z tej stolicky ako brav... za brava ;-)))
kazdopadne letel z tej stolicky ako brav... za brava ;-)))
hej az teraz som si precital, ze to nejako nekonkretne "zašmodrchal"
Huliak: "..a tymto sa pani poslankyni Plavakovej ospravedlnujem.." a nech sa pod zem prepadnem ak to nemyslim vazne !!!! ;-)))))))
Ty si pekný uboziak a chrapúň !!!!!
Vies co mne sa vsetko nepaci co sa hradí z mojich daní??!!!! Vsak zvolil si si Frca, tak apeluj na neho nech, zrusí podporu toho subora, nech zrusi sankcie voci putinistom, nech nevyzbrojuje UA, nech nenakupujeme US zbrane, nech ti nezvysuje dane, aj ked povodne malo naopak byt vsetko lacnejsie ;-DDDDDD
To ze TY nevidis súvislosti a prepojené temy este neznamená ze vsetci su rovnako obmedzení ;-))
Teba by malo skor trapit, ze nam Ficilia ide zvysit dane, zaviest transakcne poplatky ktore im budes grcat za kazdym ked budes chiet narabat so SVOJIMI PENIAZMI, ktore si uz raz tomuto statu zdanil!!!!! Prelep policajnych aut za miliony a redizajn uz druhy za posledny rok!!!! Toto su miliardy.., len v tychto dvoch vetách a teba fakt trapi podpora jedneho tanecneho subora ;-DDDDDDD
Pocuj vsak ked sa ti nepaci nejaky film, alebo predtavenie tak nechod na to, jednoduche ;-))))
A inych nechaj robit to, co oni povazuju za umenie. Ja by som asi tiez nesiel na to predstavenie, zrovna tak by som urcite nesiel na Senzus alebo Alexandrovcov, ale nemam potrebu si tu vylievat dusicku a poucovat inych, co je umenie a co neni a uz vobec drísty typu cudzie nechceme a svoje si nedame, s tym chod do praveku!!!!
Zahod phone, inernet svoje PC a bud "sam sebou" ;-DDDDDDDD
PS: Ja urcite som ten posledný koho tu mozes nazvat prorusácky a uz vobec nie obdivovatel ZSSR, praveze uplne naopak !!!!!!!!!!!! ;-))))))))))))))
Bohuzial nemas pravdu. SNP uz vyse roka pred jeho zaciatkom bolo pripravované komisarmi NKVD. Boli sem posielaní aby vytvarali partizanske skupiny. Tvorcom myslienky boli nasi komunisti, hlavne okolo Husaka a samozrejme v Moskve nasli potrebnú podporu. Londynsky exil az dost v pokrocilom stadiu príprav SNP sa "pridal" do organizovania-právce preto, aby po vojne nesla cela "slava" za bolsevikmi. aj na zaklade tohoto Karvas presunul zdroje na povstanie, nakolko on mal kontakt s Londynom.
Uplne povodnou myslienkou Husaka a spol bola dokonca snaha vytvorit Slovensku sovietsku socialisticku republiku ako sucast ZSSR, co je aj sucastou Kosickeho memoranda.
Ja chapem, ze kazdy narod ma svoje sviatky, my mame SNP, vdaka komunistovi Weisovi, ktory to pretlacil aj do ustavy tusim. no tieto chybicky "krasy" bohuzial nevymazes odtial, nech sa hned budes hadzat o zem ako len chces!!!! Najhorsie co mozes urobit, je faslovanie a klamstvá v dejinach zobrat ako normu.
Ha Ha TY klames!!!!!!
Vobec nikto nemusel ziadat Rusko o zásah, kedze RF bola garantom mieru medzi oboma krajinami sucasne!!!!!
pravda je taká, ze Azerbajdzan spolu s Tureckom jednoducho vicítili zdochýnajúcu kobylu a spravili si po svojom na úkor krestanov a tak Armensko poziadalo o pomoc krestanský Zapad
Mozno nie je márne posunut túto debatu trochu dalej a prizant si, ze SNP je naozaj produktom NKVD. SNP bolo logisticky aj ideovo pripravené v Moskve v spolupraci s nasimi bolsevikmi. Komisari NKVD pripravovali povstanie uz rok pre vypuknutím. A ked pochopili, ze Slovaci sa nehrnú do povstania tak zacali organizovat zaskodnicke akcie, ako bombové utoky proti infrastrukture, teroristicke akcie,ako pozabíjanie nemeckej misie, ktora isla cez SK z Rumunska s cielom vyprovokovat reakciu proti "slovenskemu odboju". Londýnsky exil sa len dodatocne pridal k tejto iniciatíve. Komunisti chceli vyprovokovat celostatne povstanie ale vysledok bol, ze len zanedbaletný zlomok obyvatelov sa zapojil do povstania a aj tí ktorí sa zapojili, boli nasilu zmobilizovcaní mobilizacnou vyhlaskou, kde neoposlúchnutie sa trestalo ZASTRELENÍM !
Takze je veeelmi otázne, co je v tejto veci správne! Chcete propagovat SNP?? OK!!! Ale mam obavu, ze bez propagacie bolsevizmu a sovietskeho NKVD to nieje prilis mozne!
OK tak teraz uz akoze maju tu silu. Tak preco nepomohli krestanskemu Armensku, ako to mali zakotvené v medzistatnej dohode a predhodili ho Azerbajdzanu a Turecku??!!!
Ja sa skor pytam, preco im nepomohli Rusaci??
Tato vlada je zatial jedna velka tragedia, nechce sa mi tu rozpisovat co vsetko pokaslali a co vsetko este len idú pokaslat. Tetno "redizajn" PZ áut, to uz je len taká symbolická bodka za celou touto tragickou vladou plnou nevkusu, arogancie, sedláctva, neschopnosti a skryteho alebo otvoreného putinizmu.
TFUJ !!!
Toto je vrchol nevkusu. pride mi to ako studentská praca, kde auto je viac ci menej zabalené do statnej vlajky-co samo o sebe je dehonestacia statnych symbolov, nakolko tie autá vyzeraju ako sprievodne auto cyklo peletónu, alebo pretekarske auto, alebo reklama na Slovensky olympijsky vybor.
Hlavne vobec nechapem, preco PZ SR nepouziva svoj zákonom stanovený znak, ktory ma presne svoju grafiku a dizajn??!!!
Za mna dnesny dizaj je urcite lepší ako ten zeleno-biely a celkom urcite lepsí ako tento Šukajov cirkus !!!!
Ten Juraj "Konchita" Blanar je najzbytocnejsi minister. Blamuje sa s rusakmi kde sa len dá. By ma tak zaujimalo, kde ho pozvali na ake dolezite bilateralne stretnutie. Nemyslim také, kde pozvu a musia pozvat kazdeho. Alebo kto SK navstivil za posledny rok??!! Vysledok politiky na vsetky strany-nikto s nami nechce nic mat..
Ufff tak to je pekná sedlarina ..!!! autor dizajnu Huliak, Danko a Martinka??
To auto vyzerá ako sprievodne vozidlo pre cyklo peletón, alebo pretekarske auto na rally...
prosim nerobte to !!!!
A tie rusacke trikolory, to je uz za hranou
Vypadol ti "dobrý vkus"
v ankete chyba aj siesta moznost "Sucasny dizajn"
Odporúčame