Za Dzurindu boli Česi pred nami o 2,1% v HDP na hlavu, za 12 rokov Fica sme za Čechmi zaostali o 14,9% v HDP na hlavu. Bravó Fico, ešte 5 - 6 rokov Smeru a nás predbehne aj Pobrežie Slonoviny.
Za Dzurindu boli Česi pred nami o 2,1% v HDP na hlavu, za 12 rokov Fica sme za Čechmi zaostali o 14,9% v HDP na hlavu. Bravó Fico, ešte 5 - 6 rokov Smeru a nás predbehne aj Pobrežie Slonoviny.
3 oficiálni Smerácky kandidáti na členov Ústavného Súdu boli - Jankovská, Kičura, Fico............
Vďaka, súdruh Fico za: - diaľnicu Bratislava - Košice do roku 2010
- zavedenie 13 dôchodku pred desiatimi rokmi
- za zníženú DPH v roku 2012 na 19%
- za odškodnenie ľudí v nebankovkách
- za zníženú spotrebnú daň na PHM
- zníženie počtu ľudí v štátnej správe
- a sa mi ďalej nechce písať, lebo by to trvalo do večera
Ficove slová z roku 2009: „Nepovažujem za správne, aby človek, ktorý má k dispozícii vládnu moc, či už štyri roky, alebo osem rokov, potom sa vrátil do parlamentu a vykrikoval z lavice, ako dnes vykrikuje pán Dzurinda alebo pán Mikloš. Je to smiešne. Podľa môjho názoru to nie je dobré. Človek by mal po tom, ako skončí vládnutie a ľudia mu nedajú druhýkrát dôveru, povedať ďakujem pekne a mal by odísť z politiky. To je môj recept,“ povedal Fico v nedeľnej relácii TA3 V politike 4. 1. 2009. Okrem toho dodal: „Nikdy si ja nesadnem do parlamentu ako opozičný poslanec".
Teraz je Fico tym skutocnym Ficom. 30 rokov tento clovek musel hrat komediu, ze je demokrat, ze ma zaujem byt v EU, ze akceptuje krajinu v NATO, ze k Rusku je neutralny a je to iba nas vyznamny obchodny partner. 30 rokov musel predstierat, ze je nieco ine ako kovany komunista, ktoremu bol bolsevizmus vstepovany od kolisky. Robil to preto, lebo to potreboval pre svoju karieru
Teraz ked je kariera v haji, moze spokojne hovorit to co celych tych 30 rokov potlacal. Teraz sa ukazuje v pravom svetle. Uz bez zabran, hovori to co ma na dusi.
Á na Súmračnej sa svieti, zberba na pokyn vodcu píše o sto šesť. Čo nevidieť sa zverejní video bradavičnatého ožrana s Kočnerom. Na vianoce bradavičnatý bandita dostane tretí bypass. Klamár dialničný 2010, ten Leopoldov ťa neminie.
Proti bradavici obrastenej Ficom prišlo dobrovoľne protestovať v Bratislave 25.000 ľudí. Nemuseli ich tam zvážať autobusmi, ako v prípade protestov organizovanými hranatým lo.trom v Rimavskej Sobote, aj to ich vtedy prišlo 3500, z toho 2500 bolo funkcionárov Smer-mafie.
U ľudí typu Fica nehľadajte nejakú nadštandardne vysokú inteligenciu.V porovnaní s ich bežným voličom určite áno, ale žiadni veľký myslitelia to nie sú. Sila ich úspechu tkvie v schopnosti verejne reflektovať frustráciu, strach a komplexy menej úspešných ľudí. S takto nadobudnutou politickou mocou potom naprosto hompaľačsky zasvinili verejné inštitúcie stádom hamišných, väčšinou dosť hlúpych, poslušných, ľahko vydierateľných užitočných idiotov s hrošou kožou a kačacím žalúdkom. Prácu mal uľahčenú predchadzajúcim pôsobením komunistov a mečiaristov.
Fico - vrcholový parazit si z parazitického Everestu dovoľuje urážať slušných ľudí a preto si predstavme tých jeho kaviarenských povalačov. Nuž novinári zo slovenských médii nevidia povaľovať sa po baroch a "parlamentkách" úspešných architektov, umelcov, hudobníkov, grafikov, ktorých Fico považuje za povalačov - netvrdím, že oni štátu odviedli toľko daní ako nadnárodné spočnosti, ale boli by ste prekvapení, a koniec-koncov finančné uzavierky nájdete na Google, že odviedli štátu toľko, že v čase ich dôchodkového veku dostanú zlomok tých peňazí, čo do štátu odviedli. Naopak našli tam členov zločineckej organizácie SMER s.r.o. - Bödöra, Pašku, Výboha, Počiatka, Kaliňáka a celú plejádu smeráckeho ľudského dna. Blahu. A to nielen nejakých tajných pivniciach v Radošine, ale v bratislavských luxusných podnikoch.
Fico hraje na to, na čo hral celý čas. Na čo hral aj jeho učiteľ LenOn z Ladomerskej viesky. Na pudy najtupsej spodiny národa, na tých konštantných 20%, ktorí potrebujú Alfa samca, ktorý všetkých doriti nakope, popapuli tresne... Teraz ten bordový, obirmovaný orangután pení a perlí o to viac, o koľko viac ma sebepodobnych bojujúcich o toho istého najtupsieho voliča. Lebo je iné byť na čele dvadsať percentneho stáda tupcov sám a pri 50% účasti vo voľbách s nimi uhrať 40% zastúpenie v parlamente a iné je deliť sa o stádo tupcov s autistom z Revúcej, s náckom z Bystrice a ešte navyše sa báť, že si z koláča ukrojí aj Pišta Sadiki... A už sa ani na "köröktera" nedá spoľahnúť, že by prispel aspoň piatimi percentami.
Zo srdca ďakujem v mene všetkých motoristov Róbertovi Ficovi, že sa od roku 2010 plynule preháňame z Košíc do Bratislavy po diaľnici. Zo srdca ďakujem v mene svojich rodičov Róbertovi Ficovi, že od roku 2010 poberajú trinásty dôchodok.
Fico: keď sa darí štátu, treba sa podeliť s ľuďmi – ( s Pedrom, Brhelom, Výbohom, Bodorom, Širokým, Póorom, Kmotríkom, Roškovou, Kočnerom, Baštrnákom, Počiatkom, Kičurom, Vladimírom Sotákom......)
Fico kde prišiel tam šíril síru a zlo. Bol súčasťou zločineckej organizácie Komunistickej strany Československa, bol zaťom komunistického sudcu, ktorý posliel do väzenia ľudí, len preto, že mali iný názor na jeho zločinecké zriadenie. O kaviarenských povaľačoch hovorí človek, ktorého stranu zakladali mečiarovskí privatizéri, štátni kleptomani a organizátori zločineckých skupín. Ľudia, čo z peňazí daňových poplatíkov, nie 12 rokov počas vlády Smeru, ale takmer 30 rozkrádajú všetko na Slovensku. Aj to, čo je pricementované a prilepené. Eurofondy, ktoré prúdili na Slovensko, nevynímajúc.
Fico - KSČ (1987 - 1990), SDĽ (1990 - 1999), Smer (1999 - 2023). Proste celý život darmožráč a zlodej.
Fico, keď bolo jasné, že na Ústavný súd nepôjdeš, lebo niečo takéto bolo za čiarou aj u tvojich koaličných partnerov, tak si sa rozhodol pre stratégiu – keď na Ústavný súd nepôjdem ja, nepôjde tam nikto. Rozhodol si sa, že najvyšší orgán ochrany ústavnosti v republike jednoducho paralyzuješ a znefunkčníš. Jasne si tým preukázal, že na ochrane ústavnosti v republike ti nezáleží. A vieš čo, Fico, čo bolo na tvojom kroku najarogantnejšie? Že si preň ani nemal rozumný dôvod. Urobil si to z čírej zatrpknutosti, z nenávisti ku každému a ku všetkému. Z nenávisti ku krajine, ktorej si kedysi bol premiérom, z nenávisti k jej občanom, ktorí ťa už mali plné zuby.
Fico mal pôvodne hrať vo filme Asterix a Obelix v úlohe Alkoholixa.
Smeráci boli mimo iné aj horúci favoriti na natočenie filmu Alibaba a 40 zbojníkov, ale sa pohádali medzi sebou, lebo ich bolo vyše 3600 a sa nevedeli dohodnúť.
Á na Súmračnej sa svieti, zberba na pokyn vodcu píše o sto šesť. Čo nevidieť sa zverejní video bradavičnatého ožrana s Kočnerom. Na vianoce bradavičnatý bandita dostane tretí bypass. Klamár dialničný 2010, ten Leopoldov ťa neminie.
Fico je ako Mečiar. Správa sa už rovnako ako kedysi on. Je chorým zúfalcom a patologickým klamárom bez dna, ktorý zúfalo kope okolo seba, len aby prežil. Súdruh Fico ako bývalý komunista rád prikazuje to, za čo nebude už niesť nijakú zodpovednosť a nič za to platiť. Násilné účelové vstupy súdruha právnika Fica do legislatívy sú však rovnako nebezpečné ako u jeho „vzoru“ Mečiara. Stačí sa len pozrieť do akého marazmu sa dostal za jeho dlhej vlády Ústavný súd.
Odporúčame