Ficovi kamoši v akcii:
Obľúbené auto kremľobotov:
Kočnerov šéf Fico kde prišiel tam šíril síru a zlo. Bol súčasťou zločineckej organizácie Komunistickej strany Československa, bol zaťom komunistického sudcu, ktorý posliel do väzenia ľudí, len preto, že mali iný názor na jeho zločinecké zriadenie. O kaviarenských povaľačoch hovorí človek, ktorého stranu zakladali mečiarovskí privatizéri, štátni kleptomani a organizátori zločineckých skupín. Ľudia, čo z peňazí daňových poplatíkov, nie 12 rokov počas vlády Smeru, ale takmer 30 rozkrádajú všetko na Slovensku. Aj to, čo je pricementované a prilepené. Eurofondy, ktoré prúdili na Slovensko, nevynímajúc.
Farizej je výstižnejšie.
A kde je tlustuľa, čo nepoužíva zubnú pastu?
Si mal povedať svojej mame, aby si dala dole sluchátka.
Na slovensku bolo 2017 - 2018 37 vrážd, ale čuduj sa svete, akurát len do Veľkej Mače prifrčalo policajné prezídium Krajmer, Hraško atď. Prečo asi? Skontrolovať, či dobre zahladili Kočnerovci stopy?
14.júla odlieta plukovník Fico a kapitán Danko do Buzuluku a zakladajú 1. kolaborantsko-zapredanecký slovenský pluk v ruSSku.
A teraz daj nejaký vtip.
3 oficiálni Smerácky kandidáti na členov Ústavného Súdu boli - Jankovská, Kičura, Fico...
Ficovoliča by neodradilo od volenia svojho idola ani keby Fico osobne prišiel ku nemu domov, znásilnil mu dcéru, ženu a zbúral dom. Aj vtedy by si ešte našiel dôvod, prečo niekto iný je ešte horší.
Rodeny klamar a notoricky alkoholik :-) novinarom aj slusnym ludom je na smiech, rozdrapujuca sa troska, politicky skrachovanec a mentalny uboziak, moralna stoka a pravnicka nula - Fico, najväcsi skodca a parazit tejto krajiny.
RuSSký zapredanec bude tliachať do poslednej výplaty od ruSSkej ambasády.
V SCOPUS-e Ľubka Blahu nenájdete vôbec a v SCI -najvýznamnejšom svetovom citačnom indexe na svete prekvapivo tiež ani ŤUK
Google Scholar napríklad ukazuje, že Blaha ich má dokopy 49.
Očami kolegu z SAV, Ľuboškov prínos pre vedu na Slovensku je 0,012% ...TLIESKAME Ti Ľubko :)
3.) 2 knihy statusov z FB....čo z toho?
Odpoveď: NIČ, veľké N I Č, nič, nič, nič !!!
Blaha je veľké nič!
Blaha - NULA vo svete ... SAV sa od neho dištancuje, ale náš Ľubko Blaha si ide SVOJE
Zopakujem pre Blahových podporovateľov, čo teda vlastne charakterizuje BLAHU najviac:
1.) cez 1800 statusov na FB, skoro 1 MILIÓN zbytočných slov
2.) žiadny vlastný samostatný zákon predložený do NRSR pre dobro občanov za 10 rokov !!!
3.) 5-6 kartónov minerálky vyložených na Kramároch
4.) obhajoba všetkých prešľapov SMERU SD (MAFIE SD) a vymazanie cez 77 000 statusov na vlastnej totalitnej FB stránke !!!
5.) minutých cez 480 000 EUR zo štátnej pokladnice z našich daní na jeho "super prácu" v bodoch 1 až 4 (hádajte koľko dôchodcov by z toho vyžilo?)
Blaha je "prevzdelaný" marxista. Oháňa sa síce nejakými literárnymi dielami, ale to sú totálne bezcenné marxistické grcy, ktoré nikto nikdy nečítal a ktoré nikto nikdy nikde necituje.Je to len hochštapler, smiešna imitácia "filozofa", jediné čo kedy v živote dokázal bolo realizovať sa na americkom facebooku dementnými statusmi pre dementné publikum. Tie statusy sú plné žlčovitej nenávisti, infantilných protirečení, čo ale jeho tupému fanklubu neprekáža, keďže tupý Blahov fanclub aj tak nemá schopnosť spájať vety do súvislosti, rozmýšľať, vytvárať si nejaké úsudky, lebo niečo tak stupídne ako Blaha a cely desný SMER môže podporovať len plytký chudák bez mozgu, ktorému ku spokojnosti stačí čítať primitívne invektívy -viac Blaha nevie a nikdy nevedel -a to je aj jeho životné dielo, tohto "prevzdelanca".
Fico, ako sa skončilo tvoje dobrodružstvo pri hľadaní prepojení medzi slovenskými IT firmami a CIA? Pravdepodobne nijako, akurát si nás strápnil pred celým svetom. Naozaj by som nechcel byť v koži slovenských diplomatov, ktorí musia pred zahraničím vysvetľovať, že my máme na čele strany človeka, ktorý sa túži pomstiť vlastnej krajine a tak tára konšpiračné teórie, kade chodí.
Vyzerá to tak, že minimálne vám, pán Fico, sa klesnúť hlbšie dalo vždy.
Vo svojej arogantnosti, cynickosti a bohorovnej nadutosti ste najskôr vyhlásili, že chcete byť ústavným sudcom, aby ste to neskôr upresnili, že vám vždy išlo o post predsedu Ústavného súdu. Tvárili ste sa, že ochrana ľudských práv pre vás bola vždy prioritou číslo jeden, akosi ste však zabudli na svoje vyjadrenia o ľudskoprávnych svätuškároch počas schvaľovania protiteroristického balíčka. Snažili ste sa nás presvedčiť, že budete schopný objektívne posudzovať ústavnosť zákonov, ktoré boli prijaté za vašej vlády. A tá veru trvala dlhšie, než by to bolo pre Slovensko zdravé.
Fico, prestali ste rozmýšľať logicky. Prestali ste sa tváriť, že v skutočnosti vám ide o Slovensko. Vám o Slovensko nešlo nikdy, ale to, čo ste za posledný rok stihli predviesť, to prekračovalo všetky dná, ku ktorým môže politik klesnúť. Vždy, po každom vašom kroku, ktorým ste zahanbili nielen seba, ale aj celé Slovensko, bolo oprávnené sa pýtať – dá sa klesnúť ešte hlbšie?
Odporúčame