rypnem si.....hovoria, že si digitálny
prečo nie je diskusia k.......
Okolo 6000 ľudí v piatich rómskych lokalitách na Spiši je v karanténe ........?
prepáč, nepochopil som....tu kábel, tam kábel
nedá sa nič robiť, ale súhlasím s Figeľom
prečo hneď vojsko, prečo kecy....menej štátu...... všetko je to o ľuďoch a v ľuďoch....... a niekto musí rozhodnúť,......radšej sa obmedzím......prežijem.....
pozri, nedávne promenády istých obyvateľov po hrádzach, cyklochodníkoch, lyžovačky v Tatrách......
..... idú štyri dni voľna /bolo by to inak?/
nemáš pravdu, treba sedieť doma.... trebárs isť na záhradu.....a nie sa flákať po Slovensku, teraz sa to láme, ak nie , tak potom si to vyžerieme
za svetlých časov denníka Sme diskutoval tam jeden exot , mal nick Das Boot, jeho časté reakcie boli......buhahaha
na toto sa dá zareagovať jedine odporúčaním :" Zavolaj 112, pomôžu Ti"
Rusi vyhlásia symertrickú odpoveď.....vyhlásia bojkot automobilov Škoda.........príde befel z Wollfsburgu a sochu dajú potichu ..........
čítavam na blogovisku iDnes, tam sú Ti iné "kone", naši "demokratickí pejovia" sú proti nim šuvix
no čo, dali si to zabaliť domov..... tu išlo hlavne o triednu fotku
zhodnotím diskusiu pod Tvojim príspevkom....nemôžem to napísať.....urazil by som Ťa
Odporúčame