Tentoraz to majú dobre.
Tentoraz to majú dobre.
Tretina rozpočtu univerzity. To zabolí...
Na trhu práce chýba 100-tisíc ľudí, do najslabšie platených odvetí už nepôjdu ani Filipínci. Kým rozumne neklesne daňovo-odvodové zaťaženie, tieto odvetvia budú maž problém vôbec niekoho zohnať a tak rad radom pozatvárajú. Pri našej zlej štruktúre pracovnej sily bude problémom, kde nájsť miesta pre tých ľudí, čo ostanú, ale na lepšiu prácu jednoducho nemajú.
Je to celkom zaujímavé, ale zase až tak veľmi sa to od nejakého IKEA vešiaka nelíši...
Pri daňovo-odvodovom zaťažení, aké máme už desaťročia v tejto gubernii, budú takéto prípady bohužiaľ pribúdať ako huby po daždi.
To už jak Turínske plátno pomaly...
Super, tiež jedna z tých, čo si to absolútne zaslúžia.
112 je o niečom úplne inom...
Dnes je taká doba - niekedy je muž matkou, inokedy žena otcom, a tak sa sem-tam rodia aj cudzie deti. Zvykajme si!
Chápem, že softvér to preloží rýchlejšie, ale treba to aspoň ručne poopravovať.
Kowalski? 🐧🐧🐧
Naši "lídri" vedú čudnú vojnu. Veselo twítujú, kedy a aké zbrane dodajú, nech sa protivník pripraví, veď podstatné je za koľko, nech všetci vedia, akí sú úžasní.
To je fajn. Len to v hierarchickom systéme nesmie povedať o nadriadenom.
Jo, pravdu máš, ušlo mi tam desatinné miesto :-(
Keď sa robí nábor namiesto výberu, výsledky sú vždy "úžasné"...
Protiruské sankcie sú samozrejme hlúposť, ale referendum o nich ešte väčšia.
Zabúdaš na poplatky za platbu kartou, ktoré sú podstatne vyššie ako transakčná daň.
Takže živnostník s tým akože vydrbe, ale ten, komu platí, mu bude musieť zdvihnúť ceny, takže nepriamo sa ho to dotkne aj tak a viac.
To je fasa, že platba je oslobodená od transakčnej dane, len koľko stojí samotná služba? 😜😜😜😜
Napríklad 5 000 eur je za 3,50, pričom transakčná daň sú dve eurá, pri nižších sumách je to ešte horšie.
Horný limit poukazu je 15 000 eur, pri ktorých je poplatok 5,50, daň je šesť. Ak sa niekomu preto oplatí drbať na poštu, nech sa páči...
Mamiašvili tiež asi nebude zradca, že? 😜
Odporúčame