Tak!
Tým protestujúcim je úplne jedno, aká je téma, hlavne, že protest...
Tým, že MS sú bez najlepších hráčov, je to výborná šanca pre mladých ukázať sa a urobiť kariérny posun. Starších hráčov po náročnej sezóne ani netreba zbytočne otravovať.
Podpísala to oprávnená osoba? Zjavne áno. Potom je jedno, či niekoho obišla, alebo nie, zásah bol zákonný.
Danko začína byť širokospektrálny ako Remišová.
Ak sú tie ostrovy obchodným partnerom, znamená to, že už s US obchodovali, všakže? Na formálnu registráciu firmy nie je potrebné, aby miesto bolo trvalo obývané.
Keby sa radšej zviditeľnovali reálnymi akciami na ochranu prírody, napríklad stačí priložiť ruku k dielu pri zbieraní odpadkov, nie posielať detváky robiť spektakulárne blbosti.
Putinovské ani iné Rusko ma nezaujíma, žijem v EÚ a potrebná reforma EÚ môj život má ako ovplyvniť.
Súhlasím, len je potrebné pozrieť sa aj na to, kto sú tí odborníci. Lebo pomenovanie ako také nie je zárukou ničoho.
Ako sa vraví, predpoveď je vždy správna, iba miesto nevyšlo...
Ale vážne - ten ústav je pomerne neznámy, má skoro 500 ľudí a obrovský majetok, ktovie, aké časované bomby tam zase tikajú...
Zvláštne, keď renomovaní novinári zrazu píšu to, čo doteraz tvrdili rusofili, kremloboti a konšpirátori.
Týždeň starý článok, v novinách už bol aj prebratý.
Občanom je úplne jedno, koho u nich zatknú alebo nezatknú.
veľká väčšina globálnych organizácií na čele s OSN vôbec nefunguje, je to akurát tak semenište byrokracie a neefektívne míňanie zdrojov na kongresy, konferencie a iné formy výletov. K pôvodnej dobrej myšlienke sa po poriadnych úpravách treba vrátiť v pozmenenej forme.
A to isté platí pre EU.
Vydrbali s nimi, po slovensky povedané...
Exfutbalistu v sebe nezaprie, padol jak podťatý... ;-)
Zase plastický. A že prečo tie "celebrity" majú také dokrivené papule.
Hm, takže aj naše zdravotníctvo je v ťažkej kríze. Len sme si na to akosi zvykli.
To je také progresívne drbať niekoho za to, čo robí jeho kamarát.
Odporúčame