Mali najprv podpísať dohodu a potom platiť, nie naopak.
Mali najprv podpísať dohodu a potom platiť, nie naopak.
Tomu sa vraví úlovok.
Trumpa nezaujíma Ukrajina, Trumpa zaujíma Izrael, Tchajwan a Afrika. Tam sa potrebuje dohodnúť.
Suoer, takto by to malo byť. Čo chcú ľudia vidieť, to si podporia. Dnes už je na to dosť možností. Nie je dôvod, aby to robil štát.
Úplne náhodou to vzniklo akurát v čase, keď sa Lunterova pravá ruka Malatinec pridal k ďalšiemu z regiónu Huliakovi. Samozrejme, s politikou to nemá nič 😏😏😏
"Nastal čas na vytvorenie európskej armády, vyzval Zelenskyj"
Volodymyr by si mal riešiť svoju armádu a EÚ svoju.
Možno by všetky médiá mali povinne varovať pred stupídnymi byrokratickými výčinmi.
Predpokladá, že tie lososy majú sexuákny pud, takže zase do nejakej rieky vrátia.
Len či niekoho bude zaujímať nemecká podpora mieru...
Ten prejav bol fantastický. A tie progresivístické trúby si ďalej melú presne to, čo veľmi presne pomenoval a kritizoval.
Boli už niekedy zelení ZA niečo?
Voľby sa neodvratne blížia.
Červená, biela a modrá? Peskov sa už k tomu vyjadril? 😜😜😜
Ak Trump naozaj príde do Moskvy na oslavy, už to vidím, ako si zrazu Macronovci a podobní budú lámať nohy, čo budú kade-tade vybehávať pozvánky od vojnového zločinca...
Zobrať Ukrajinu do NATO by znamenalo v prípade konfliktu zapojiť sa doňho.
Nezobrať Ukrajinu do NATO znamená mať v prípade konfliktu nárazníkový štát, ktorý sa sám bude všetkými silami brániť a NATO ho môže podporovať zbraňami a radami.
Objektívne - čo je pre NATO výhodnejšie?
Opozícia nemá tie možnosti, aby si pád vlády kúpila. Budú sa trápiť ďalej a bude to drahý špás, lebo každú chvíľu sa nájde skupinka, ktorá to bude chcieť využiť. Myslím, že dovládnu až do konca.
Je. To nie je novinka.
Keď je to bez USA, tak snáď je načase vytvoriť európske sily s obrannou dohodou s USA a lúpeživé vojny po svete nech si vedú sami.
Volodymyr pochopil, že Trump si zoberie ponúkané vzácne zeminy ako splátku pomoci, a tým to preňho hasne. Rusko je preňho skrátka dôležitejšie.
Samozrejme, že neprijme, bude sa tváriť, že ju vymyslela.
Odporúčame