Jasne, rád ti poradím - douč sa pravopis!
Jasne, rád ti poradím - douč sa pravopis!
" Zelenskyj predstaví Plán víťazstva aj Ukrajincom, aby vedeli, čo ďalej."
No čo ďalej? Vo všetkých telkách im aj tak ide nepretržite program, ako víťazia. A voľby aj tak nemôžu byť, tak to, čo doteraz. 😉
"„Barack Putina nikdy nebral vážne… Nič sme nespravili. Dali sme Putinovi povolenie pokračovať,“ vyhlásil vraj Biden."
Nemal čo spraviť, tak, ako nič nespravil ani Biden. Bezprecedentné sankcie sú síce fasa vec, rovnako ako dodávky zbraní na dlh, ale problém to nevyriešilo. Ak by chceli urobiť niečo efektívne, museli by tam postaviť svojich vojakov. Na čo samozrejme nemal gule ani jeden z nich. 🙂🙂
Asi deviaty článok na danú tému, a takmer všetky vety Ctrl - C, Ctrl - V
"„Hlavná vec je, že Ukrajina venuje veľkú pozornosť Plánu víťazstva a naši partneri rozumejú logike tohto plánu,“ povedal."
Pre domáce publikum to síce môže stačiť, ale hlavná vec je v skutočnosti tá, že spojenci sú značne skeptickí, takže tým slávnym plánom si akurát tak môžu...
Český rekord drží šofér fekálneho vozu Milan Čurda, ktorému namerali osem promile.
Straty dôležitých miest a masové ústupy do výhodnejších pozícií vrátane dezercií sú zjavne Zelenského taktika z oného slávneho Plánu víťazstva. Inak si to naozaj neviem vysvetliť.
Veľa legálnych možností mi nenapadá, keďže platby v hotovosti nad 15-tisíc sú zákonom zakázané...
Vnímal som tiež len tých úvodzovkových, až ma raz dobrý kamoš - bezúvodzovkový - zobral do hory a bol som prekvapený. Ale beriem, že tí úvodzovkový asi prevládajú...
"totožnosť nohy" 🤔
Pozri - podľa obžaloby mu to strčil v obálke uňho v kancelárii na ministerstve.
Čo o tom môžu vedieť korupčníci Čech, Wittenbergerová, atď...? Neboli tam.
Aké listinné dôkazy o tom môžu byť? Dal mu na to azda potvrdenku?
Proti trestnému rozkazu sa odvolal, preto je súd. Ešte len prvostup§ový, voči ktorého verdiktu sa isto jedna zo strán odvolá.
Už som to niekde písal - ako to bolo, vedia len oni dvaja. A bez ohľadu na to, ako to na súde dopadne, sa vždy nájdu reči, že to bolo presne naopak...
Na čo? To som nezachytil.
Viem. A viem aj, že tresty sa nespočítavajú.
Ej, ale ten Ďuro kecal...
Len kde je pravda? Ak ti hrozí nejakých 15 rokov a máš možnosť dohodnúť sa na podmienke, ak niekoho namočíš, neurobíš to? A ak máš možnosť trochu prikrášliť, čo sa stalo, neurobíš to?
Ako to bolo naozaj vedia iba oni dvaja.
Väčšina z tých kvalifikovaných robí advokátov za "trochu" iných finančných podmienok 😄😄😄
Napoleon je zodpovedný za smrť miliónov ľudí, niektoré odhady hovoria až o troch.
Rusko je samozrejme svet sám o sebe, ale predstav si, že sochu bustu Stalina odhalili napríklad aj v USA, rovno na Dni veteránov...
V Rusku je 110 sôch Stalina, takmer všetky postavené za Putina. No tak je ďalšia, je to ich vec.
Hm... Prečítal som si o tej kauze v novinách a moc dobre to preňho nevyznieva. Tesne pred údajným uplácaním si z účtu vybrať 60 litrov v hotovosti je dosť hlúpe... Uvidíme...
Odporúčame