Najväčší problém je, že chýba akákoľvek koncepcia. Niekde sa stane nešťastie, nabehnú tam nadržaní poľovníci a pár jedincov skolia. O pár týždňov zas na opačnom konci republiky a tak ďalej... Oveľa rozumnejšie by bolo prestať politikárčiť, normálne si sadnúť nad dáta a rozhodnúť, o koľko a s akými kritériami tú populáciu zredukujeme.


