No dobre, lenže VD Gabčíkovo je jedna z najväčších čiernych stavieb v Európe, ak nie najväčšia. A podľa rozsudku sme povinní Maďarom vrátiť časť prietoku, ktorý sme im protiprávne vzali. Takže je pomerne logické, že nutné zmeny nebudú celkom v záujme Slovenska. A ak nie toto riešenie, tak aké? To už ochranár nepovedia?


