"Vpád" Ukrajincov do kurskej oblasti znamená, že tam prišli, a môžu akurát tak čakať, kedy sa niekto objaví, kto by chcel s nimi bojovať. Keď Rusi vpadnú do ukrajinskej oblasti, to, čo z nej zostalo opevnia a pripoja k svojmu územiu. Keď bude hotovo, príde na rad Kursk a Rusi nebudú mať žiadny problém zrovnať to so zemou, ak bude treba. Ale asi nebude, lebo Ukrajinci budú potichu odtiaľ presúvať stále viac a viac jednotiek späť na juhovýchod.


