Ten trtko, čo to písal, zrejme nedocenil, že vzhľadom na nedávne udalosti v Moskve Rusi veľmi radi budú spolupracovať na tom, aby poskytli dáta, kto si tie adresy založil.
No a našim "nezávislým" médiám to dobre poslúži tiež, lebo zase raz môžu čosi podsúvať...


