A teraz skús niečo k tomu, čo napísal!
A teraz skús niečo k tomu, čo napísal!
Dobrý nápad. Keďže potrebujeme dávať 2% na obranu, financujme tým radšej nemocnice, ako nákup zbraní.
Oponenti regulácie medveďov by ich mali ísť v rámci občianskeho aktivizmu brániť vlastnými telami.
Bože, už aj anysta šíri hoaxy. Sme dopadli... :-)
Otázka je, či sa im tých 2000 vojakov nezíde inde. Vieš, uhol pohľadu...
A to sme mali vládu, ktorej každá druhá fráza bol boji proti korupcii... :-)))
Keď strašne chceli rušiť Mečiarove amnestie, tak si pomohli ústavným zákonom, že Ústavný súd neposudzuje ústavné zákony. A v Ústave je, že manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Kde soudruzi z NDR udělali chybu?
Btw., rodiny založené inak ako manželstvom sa zhruba z 96% týkajú heterosexuálnych párov. Keby tam stále nepchali tých zvyšných, už to dávno mohlo byť schválené. Čo tak sa zamerať aj na ochranu rodín, ktoré majú smolu, že nie sú LGBTi?
Objednával Andruskó, len to zabudli vyšetriť. A pre koho, to zabudli vyšetriť tiež.
Takže keby ich preložili do Žiliny, naďalej by s radosťou viedli náročnú kauzu, ktorá je na súde v Pezinku?
Nebude problém v tom, že celá kauza bola zle vyšetrená, čiže zlyhal aj dozor prokuratúry?
Dá sa to uplatniť na nahlasovanie všetkých možných priestupkov. Veľký brat sa pozerá bude šuvix voči tomuto, zo všetkých ľudí spravíme bonzákov.
No, teda kým pár hrubokrkých zopár svedomitých občanov nevypáli a nepríde sa na to, že hackerskejšie zameraní spoluobčania sa na deepfakeoch dokážu viac ako slušne uživiť... :-)
U nás bola kedysi taká stránka, že Parkujem ako kockot. Ktovie, či ešte funguje...
Úžasný článok, veľa sme sa z neho dozvedli. Ďakujeme, kvalitní žurnalisti! :-))))
Ale veď takto by to malo byť - nech prispeje, kto chce. Nie je dôvod, aby prispieval štát, ktorý sám nemá.
Treba uznať, že Ukrajinci to tentoraz na Kryme trafili dosť dobre, ruskú protivzdušnú obranu slušne preriedili. Mám taký pocit, že na 9. mája chystajú krymský most. S veľkou pravdepodobnosťou ho do nejakej miery zasiahnu, možno úplne zničia. Desivá bude ruská odveta, keďže pôjde obom stranám o imidž.
Fico rozohral riskantnú medzinárodno-politickú hru. Vsadil na to, že Západ dotlačí Ukrajinu do toho, aby uznala ruské zisky a súhlasila s ukončením vojny. Ak to výjde, budeme mať celkom slušnú medzinárodnú pozíciu, dokonca aj na Ukrajine, kde s veľkou pravdepodobnosťou príde opozičná vláda k súčasnej. Ak nie, budeme mať problém. Uvidíme...
Prečo by mali? Na to je prokuratúra, napríklad...
A reči o boľševikoch nebudú? Či teraz sa to zrazu nehodí... :-))))
Poniektorí predstavitelia kultúry, ako taká Magda, sú skôr profesionálni aktivisti, ktorým sa stále niečo nepáči. Nezasahovanie do kultúry si predstavujú tak, že práve po ich zásahu tam budú tí najsprávnejší ľudia :-)))
Odporúčame