K rokovaniam raz určite dôjde a nebuď ento len USA ale aj krajiny Európy a ďalšie...
Ale ako píšu kongresmani navrhujú rokovať s Ruskom . A to už tam nebude Putin ....
K rokovaniam raz určite dôjde a nebuď ento len USA ale aj krajiny Európy a ďalšie...
Ale ako píšu kongresmani navrhujú rokovať s Ruskom . A to už tam nebude Putin ....
Jeden kus 16 mil dolárov x 3 dole ..a Rusi ich pred vojnou mali len 140 kusov
Dnes útočia Ukrajinci plošne... Cherson množstvo presných útokov na dlho vyberáne ciele vrátane tej základné s kadyrovcami.... Ďalej tri vrtuľníky v tej oblasti... A tlak po celej línii..
V Charkovskej oblasti niekoľko oslobodených dedín vrátane posunu k Svetovú zo západu.
V Donecku vytlačili dnes už úplne Wagnerovcov z Bachmutu...
Hlavne že mesiace tu Dezolati každý deň pislai že Wagnerove varhany hrajú a Bachmut už padol :))))
Mesiace frontalnych útokov a množstvo strát..Ukrajinci pritiutok a za dva nich ich vyhnali z dobytých pozícii :))))))
Tie vrtuľníky sú dobré ale tak oni ich používajú ako furkiy ktoré prídu vysypať náklad a nazad :))))
Dnes Rusi dostali poriadnu nakladačku :))))
Pred hodinou zostrelila jednotka Chersonskej protilietadlovej raketovej brigády tretí útočný vrtuľník „Ka-52“ za deň.
Rusko musí zaplatiť od 750 miliárd do 1 bilióna dolárov, aby obnovilo Ukrajinu, bývalý americký veľvyslanec na Ukrajine William Taylor.
Len chorá gebula si moze myslieť že Rusko má 12.400 taknov :)))))
Akurát že porovnas absolútne neporovnateľne ...
Jedna raketa HIMARS znici cieľ ktorý Rusi často nedokážu zničiť ani celou salvou 40 rakiet grad !
A 16 raketometov HIMARS spôsobilo takú škodu že to nedokázali ani stovky Ruskich raketometov ....
A to sa vôbec nemusíme baviť o tankoch verzus javeline ale o vrtuľníkoch a javelinoch..
A Rusi nedokážu nič vyrobiť....
V Rusku dokázali vyrábať len západné firmy.
Toto je realita o čo ide Rusku na Ukrajine....
Žiadne rokovania alebo ďalšie nezmysly ...
Všetko ostatné sú len hlúpe výmysly Dezolatov ...
„Správame sa tak, ako sa má správať každá civilizovaná krajina. Netreba nám nič vyčítať,“ tvrdí. Pre Ukrajincov má riešenie – staňte sa Rusmi a svet bude zase v poriadku.
tvrdí ruský poslanec Stanislav Naumov
Jasne to mi pripomína ako sa Dezolati tešili na zimu lebo to pomôže Rusom na Ukrajine....
Pretože Rusov sa zima nedotkne ,:)))))
Alebo Rusi môžu útočiť s jadrovými zbraňami lebo im rádioaktivita neublizi :)))))
Ruské zdroje uviedli, že súkromné firmy ponúkajú za peniaze školenie mobilizovaných mužov v súkromnych zariadeniach s vojenskym a lekárskym vybavenim.
Inštitút pre štúdium vojny
Druhá najlepšia armáda na svete :))))
Dezolati už idú svoje každodenné bludy :)))))
Medvedev tvrdí, že prognózy zahraničných pozorovateľov o tom, že Rusku čoskoro dôjdu zásoby zbraní, zlyhajú. „Výroba zbraní a vybavenia – od tankov a kanónov až po presné strely a drony – sa mnohonásobne zvyšuje. Vy (Západ) len počkajte,“ uviedol.
Riaditeľka amerických tajných služieb Avril Hainesová minulý týždeň povedala, že ruské ozbrojené sily začínajú mať veľký nedostatok zásob munície. Najviac im podľa nej chýbajú presné zbrane, ako sú riadené strely. (ap, tasr)
Nie každý zije na Kysuciach odkiaľ všetci šikovnejší utekajú a ostávajú najmä alkoholici....
.
Tam sa určite Rusi nehrnu.... :)
U nás plne mesto Rusov...
Ti tiež nejako bojovať nechcú a utiekli.akurst neviem čo robia na Slovensku a prečo nebojujú proti diktátorovi v Rusku....
ajbohatší Číňania stratili 9 miliárd dolárov, čo je asi 9,25 miliardy eur, pre výpredaje akcií. Tie nasledovali nasledovali po znovuzvoleni prezidenta Si Ťin-pchinga. (tasr, bloomberg)
Podľa prieskumu 86 % Ukrajincov odmieta vyjednávanie s Moskvou a domnieva sa, že je nutné pokračovať v boji aj v prípade, že Rusko nepreruší ostreľovanie. Výskum uskutočnil cez tento víkend kyjivský sociologický ústav KMIS. Väčšinový názor prevláda aj na východe Ukrajiny.
Budeš prekvapený Dezole ale boli vyššie...
Rusko manipulovať ceny plynu už minulý rok ..
Nemáš za čo Dezole....