KUA ked sa darí tak sa darí :-) Si mali pozriet ako dopadol Hitler aj Mussollini
KUA ked sa darí tak sa darí :-) Si mali pozriet ako dopadol Hitler aj Mussollini
Plaminky plaminky :-) A v zime to je potreba :-)
Si mozu svoje S400 strčit do spodneho otvoru :-)
RuSSký tanker pri Malte je odpísany Sláva Ukrajine !
66 000 ukončených živnosti za rok 2025 čo je historicky rekord Slovenska To sa raz pod niečo podpíše.
66 000 ukončenych živnosti na Slovensku v roku 2025 čo je rekord v historii Slovenska A to nie su krizove 90te roky ani COVID.
Samsung mal obrat a cash-flow u nás 1,5 miliardy Euro čo sú 2 percentá HDP Slovenska. Len pre upresnenie.
Fico je absolútny hlupák a užitočný idiot.
Už by nam davno zablokovali oveľa viac peňazí z EU ( ktoré Hranol nakoniec aj tak rozkradne ) nebyť toho že EU má strach o blokáciu baličkov proti ruSSku EU vzdy nasype Hranolovi "Lóove" a Hranol vždy bez problémov zahlasuje ( Od našej basy ho to ale nezachráni )
Orgán sa vzpiera viacej ale dlho už nebude :-)
Kalinak nepovažuje za konflikt ani biely prášok zvany kokain a kartové večery strávené s mafianom Takačom takisto :-)
O zrušeni nudzovych dodávok elektriny na Ukrajinu dnes rokovala vlada a schvalila to,
Podobne ako s granatmi a zbranami pre Ukrajinu komercnu dopravu elektriny na Ukrajinu to vraj neohrozi ( ako keby tie nudzove dodávky elketriny boli zadarmo čo samozrejme neboli ) Vyrobcovia elektriny si urcite budú žalovat nahradu škody.
A že skody na reputacii Slovenska budu nedozerne to je už tiež nad slnko jasnejšie
Slovenske Elektrarne zo 60 percent vlastní Křetínsky a jeho Power Holding takze si zalovat nahradu škody Kretinsky určite bude
Strnadův ministr. Odhalili jsme skrytý penězovod mezi Prahou a Bratislavou
Investiční platforma, za níž stojí český miliardář a zbrojař Michal Strnad, si podle odhalení Seznam Zpráv platí advokátní kancelář slovenského ministra obrany. Robert Kaliňák se tak ocitá v podezření ze systémové podjatosti.
Rušiť možeš Ale Ustavny Sud to už raz zablokoval a zablokuje to aj druhykrat
RuSSKo je v perdeli Front sa im začína rucať :-)
Rezoluce mimořádného zasedání Valného shromáždění OSN č. 11/1 je rezoluce, kterou Valné shromáždění OSN schválilo 2. března 2022 na svém 11. mimořádném zasedání. Odsoudila ruskou invazi na Ukrajinu a požadovala okamžité ukončení bojů spolu se stažením ruských ozbrojených sil a zrušení rozhodnutí Ruska uznat samozvané Doněcké a Luhanské lidové republiky jako nezávislá území. Rezoluci podpořilo 141 zemí, 5 bylo proti a 35 se hlasování zdrželo.[1]
"Celú architekturu namorneho obchodu????" nepi už tolko ruSSko vyvolalo vojnu a Ukrajina ma legitímne pravo zasiahnut každu kapacitu ruSSka kdekolvek a kedykolvek to uzna za vhodne Tanker nie je civilny ciel Je to najpodstatnejší nastroj pre vedenie útočnej vojny Bez financii vojnu nebudes moct viest Že Ukrajina je napadnuta krajina a to uplne zbytocne agresívne napadnuta ruSSKOm schvalilo OSN pomerom hlasom 141 :5 Pripominame a likvidujeme ruSSKu propagandu !
Okrem toho ruSSke tankeri podle medzin prava mozu zadrzat a skonfiskovat ostatne krajiny Maju falošne zastavy vypnute respondery a nie su poistene Namorne pravo je prisnejsie ako jazda po dialnici na Slovensku Ale ani tam nepojdes s trabantom bez STK a bez dopravnej značky po ulici a ceste
Trojdňová prebieha podla plánu Ved na Aljaške prebrali obaja ako to urobit aby sa zruinoval ruSSky ropny priemysel a že budu ničit tankery a rafinerie kde sa len dá.:-)
šme še pobavili :-)
Nikto nič neslubil. Medzi rečou hovorili ukrajinci skor že to neopravia pokial im budu ruSSI bombardovat robotníkov čo to opravuju Takze
Je vidiet že Zelenskyj si robi z FIca plastelinu a kašle naňho Neboji sa ho Nema dovod sa ho prečo báť. Veď rozhoduje aj tak Merz a Hranol je len úbohá ľudská nula.
Robiaca tlačovky proti čurilovcom vo dne v noci a nič ine už ani nevie s prepitym srdcom ako aj pečienkou. Nehovoriac o jeho mozgu.
Neboj sa dubák Trestné oznamenie na Sakovu sme samozrejme už poslali Ako aj trestné oznámenie na fica za vlastizradu.
Udavačstvo to sa pekne hovori ako propaganda. Mlčať by bolo napomáhať týmto zlodejinám. Haščák tiež raz skončí v base. Ak niekto niečo ukradne za bieleho dna to nie je udavačstvo ale nenecháme si kradnut peniaze z našoch vrecák pre vrecka oligarchov. Ktorí sú aj tak dobre vieme že nenažratí a vždy budú chciet
z našich peňazi viac aj viac aj ked sa so svojimi milionmi už idú zadrhnuť.
Vadi ti moje meno? Tvoj problem Mne moje meno nevadi :-)
Ked su oni drzejší aj mi musíme pritvrdit Analyzy novinárov ukazali že trump za svoje prezidentovanie nakopil 10 x viac majetku ako vsetci jeho predchadzajuci prezidenti dohromady. A to budu teda tiež chciet američania aby mu to neprešlo a aby to zaplatil do posledného centa.
U nás po vražde Kuciaka po haciendach a miliardovych rozkrádačkách tiež budeme chciet zodpovednost ludi čo tie miliardy rozkrádajú. Ešte nejake hlúpe otazky ? :-)