Rušia ďalšie pošty v Skalici a Senici Nie je mi zname že by tým ušetril štátny aparát Dostupnost služieb pre záhorakov sa ale zhorší Ved tam Pellegriniho skoro nikto nevolil tak asi preto !
Rušia ďalšie pošty v Skalici a Senici Nie je mi zname že by tým ušetril štátny aparát Dostupnost služieb pre záhorakov sa ale zhorší Ved tam Pellegriniho skoro nikto nevolil tak asi preto !
V prieskume volieb má súčasná koalícia 39 percent hlasov. Aj keby vypadli SAS, Demokrati alebo by išli do koalicie Hranol tak získa najviac 41 percent hlasov v ďalších volbach. A nesledujte agenturu SANEP, kde ma svoju učast Monika Beňová. Ďalšie voľby sa ale musia skontrolovať ináč ich Hranol znova zmanipulujuje.
GRUPA s názvom JAMILUJEMFICA A TOTAMMUSITEPovedat aj tak ziadnym faktom neuverí !! :-)
Slovensko čaká takmer nulový rast a strata desaťtisícov pracovných miest, varuje NBS
Národná banka zhoršila ekonomický výhľad. https://index.sme.sk/c/23548710/slovensko-ca…
Problem je nielen HLAS ale aj štefunko. Ten si s Račim a Eštokom hned poda ruky 🙂 https://viliambalaz7.webnode.cz/
Ak nemáš čo jesť, "musíš jest kolače!" Hovorila to už Mária Antoinetta :-)
EUROSAT nahradi Starlink Muska lebo prestava fungovať EUROSAT fungoval už 10 rokov pred Muskovým Starlinkom.
Jediné čo nás može tešit je že trumpovi voliči tiež nemali ani šajn aký prúser si vo voľbách zvolili Ale už na to začínaju prichádzat.
22 postavených lietadiel Boeing pre Katar a Uzbekistan vraj vytvorí v USA 35 tisíc pracovných miest??? Fantozzi s Trumpetou by si mohli podať ruky nie naši mafiáni v parlamente :-)
šme še pobavili
RIziková prirážka pre slovenske dlhopisy je už vyššia než ju má Grécko. Inflácia je 4,4 percent ( vyssia než pre Maďarsko ktore ju má 4,2 % v Auguste 2025 ) Napriek tomu investori majú o slovenské dlhopisy veľký záujem.
Veď kto by nechcel? Predsa Slovensko musi platiť najvyšší úrok pre obsluhu dlhu z celej Európy ?
Fantozzi sa príde hadat s opozičným politikom o konsolidacii do televízie a prinesie si tabulku ktoru si stiahol
z internetu?
To je fakt taký hlupak alebo dement?? Sme radi že taký človek stráži naše financie. Argentinska a grécka cesta zaručená ! Sa budem dezolátom a voličom koalície rehotať ešte 2 roky potom čo štát krachne.
A čo Hranol?? Včera plačovka o priživníkoch nebola Dzeže to šme ? :-)
SMER a HLAS chceli stavat stromčeky okolo cigánskych osad na vychodnom Slovensku z Eurofondov. Na zlepšenie života rómov. :-) Po kontrole Zdehcovský namietal že je to divny projekt a mal stáť 80 miliónov Euro
Ked sa o tom začalo hovorit v Europarlamente ZDEROHLAS tento projekt okamzite potichučky zrušil :-)
šme še pobavili O tom naši slávni slovenskí novinári nenapíšu ani riadok ! Začnem asi na nich nadávat podobne ako na nich nadáva kockatá hlava Hranol Kazisvet XII.-ty :-)
Mám jednu otázku Ako chcu konsolidovat ked po každej konsolidácii zistia, že v kasičke je zasa o pol percenta HDP menej ako bol pred ich každou konsolidáciou?????? šme še pobavili :-)
Títo čo posielali toto tu teraz vládnu :-) https://www.facebook.com/photo/?fbid=2242578…
TOP antivirusov? Asi sotva ESET nemal s volbami nič. Slniečkari asi neexistuju lebo prší :-) Volebny software Kaspersky Lab inštaloval Heger a mal krasne znejuce poeticke meno že Ibis. Pol roka po slovenskych parlamentných volbach bol v USA zakazany Zakazany v USA ! Počuješ dobre :-) Sudy trvaju síce pomaly ale v Demokracii nakoniec výsledok urobia a Hranol aj cely SMER je na dobrej cest edo basy . Len kvoli zmanipulovaným volbam nepočitauc ich všetky zlodejiny. Sledujte náš dokumentárny film o manipulácii volieb ktorý vzniká.
Zdá sa že ani nevieš kto vládne :-)
Aj Mária Antoinetta dcéra Márie Terezie Habsburgskej a kráľovná Francuzska povedala ked po stavovskom sneme sa francuzi stazovali ze ľudia nemaju čo jesť. "Nemajú ľudia čo jest? Tak im dajte koláče" Za 2 roky na to, bola Mária Antoinetta sťatá gilotínou. To len pre Hranola lebo verím že jeho dezoláti historiu nepoznajú šme še pobavili :-)
Odporúčame