Váženy pán oný, Eloon. vy ste moc bohatý človek a ja sa s Vami preto chcem kamarátit! Ja som zatial iba odkázany na nejake ha.jzel papierove dlhopisy Fantozziho-kamenickeho a už ma to nebaví! Ja chcem autička aj rakety! Zdraví Vás Váš Hranol :-)
Váženy pán oný, Eloon. vy ste moc bohatý človek a ja sa s Vami preto chcem kamarátit! Ja som zatial iba odkázany na nejake ha.jzel papierove dlhopisy Fantozziho-kamenickeho a už ma to nebaví! Ja chcem autička aj rakety! Zdraví Vás Váš Hranol :-)
Už keď tajne služby zistili že pre nahromadene ruSSke jednotky pri hraniciach Ukrajiny su zabezpečene magazásoby krvných konzerv bolo už jasne, že Invazia RuSSka ktorá vyzerala na spadnutie sa na 100 percent uskutoční ! https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Slovensko sa v rebríčku vnímania korupcie prepadlo o historických 12 priečok -- "Neotravujte Tu sme pri korupcii! " :-) https://www.aktuality.sk/clanok/l7U49tK/slov…
Hrdinovia dnešnej doby -- https://osmstatecnych.cz/hotovo-tohle-je-smr…
A to je ešte ta najmenšia škoda Ak ide o miliardy občan musí ist nabok "Neotravujte tu sme pri prečerpávacej vodnej nadrži Málinec !"
Tak že to je arogantny finančný tunel na občanov Slovenska to je jasne Slovensko dostalo od EU 30 mlrd Euro od jeho vstupu a už za mečiara sa davali provizie pri privatizacii 20 percent Teda Hranol s Kalinakom do Dubaja nepochybne rozkradli asi 6 mlrd Euro. za to sa vyplatí už trošku systémovo klamať na voličoch ako aj zavraždit jedneho novinára s jeho snubenicou Teraz rozkradnu ešte viac. Samozrejme peniaze nebudu ale požičajú si ich od číňanov a splacať ich budu cele generácie ďalších slovákov za tento priblby hazard Hranolovej partičky ktora sa dostala k moci podvodom na volbach ked bol volebny software cele 4 hodiny cez volebnu noc zablokovany A zablokovany teda nebo ani náhodou z nejakej technickej chyby A hlupi novinari pracujuci pre neviem koho o tom softwari v noci nepísali ani riadok lebo čakali na koaliciu PS +HLAS čo sa akosi nestalo ??
Hlina to všera odhadol na 5 mlrd Euro
Vážený pan Elooon pan minister pre všetkých "Euro-americkych fašistov na celom svete". Máte ale veľa a vela penazi a preto sa s Vami chceme kamaratit :-) Ved my zatial musime iba paberkovař s nejakymi smiešnymi prečerpávacimi vodnymi nadržami za pár miliárd Euro? Kde to sme?? My už chceme elektroautíčka a rakety! Aspoň minimálne a letiet na Mars! To tiež No a poslat baliček pre Marfušku do ruSSka!! To tiež musíme :-) Nie sme predsa od macochy :-)
Bludy bludy bludy Ako zo zakazanej infovojny BZ Priamo na tanieri
Pritom 20 rokov stavaju tunel Višňové pri Žiline- a pridaná hodnota su desiatky súkromnych slovenských víl politikov v oblasti francúzskej Provence a Nice :-)
Zasa klamal To je naša jediná životna istota :-) Keď ochlasta povie že niečo urobí tak plati "negácia negácie" a teda že to určite neurobí a je to taka jediná veľká naša istota akože rano vyjde slnko na vychode a potom večer zapadá na zapade howgh šme šepobavili :-)
Nahlásená prečerpávačka Málinec- v oblasti boli silne voličske zázemie SMERu a HLAS-u a ich voliči sú zrazu prekvapení ! "Silne prekvapený" aj jeden troll tu ma taky nick" Ake priliehavé :-) Cena za Málinec 2-3 mlrd Euro a nakoniec ako je dobrý zvykom to bude 5 mlrd Euro
Ako vraveli politici "žiadny turisticky ruch!" Prečerpávačka bude ohradena a je tam zakazany pristup pre všetkych ľudí lebo hladina vody rýchle stúpa a klesa Prikladom je prečerpavačka Čierny Vah pri Královej Lehote Prečerpávačka je aj Ružín a žiadnu prosperitu tam nepriniesla su tam najhoršie slovenske hladove doliny všade kde tieto prečerpavačky dnes ležia
Ako vraveli politici "žiadny turisticky ruch!" Prečerpávačka bude ohradena a je tam zakazany pristup pre všetkych ľudí lebo hladina vody rýchle stúpa a klesa Prikladom je prečerpavačka Čierny Vah pri Královej Lehote Prečerpávačka je aj Ružín a žiadnu prosperitu tam nepriniesla su tam najhoršie slovenske hladove doliny všade kde tieto prečerpavačky dnes ležia
Tak vysledok volieb reflektuje to ako sa slováci nechali oklamat vo volbach že zrazu každy volič SMERu a HLASu chce volit Republiku. Už im je na zvracanie z Hranolu a SNS aj u jeho skalných. - Nedozerne škody z zmysle rozkradnutia dalších miliard Eur zostanú- len pre nazornost ake velke projekty vláda schválil a pritom zlikvidovala rodičovske prispevky a zvysila DPH a zdražela všetko-- Tunel Karpaty- niekolko miliard Euro, začala sa stavať Vojenska Nemocnica Kaliňáka v Košiciach za 600 milionov Euro A Málinec 2-3 mlrd Euro- nakoniec ako je dobrým zvykom to bude 5 miliard Euro, rozváža sa drevo z chranených lokalit slovenských lesov všade možne aj do Fínska Už je to ako za Duckého Miliarda sem Miliarda tam- "Nám už je to všetko jedno , šup sem šup tam nám už je to FUK " :-) Už "vam tie miliard vytekaju ušami" ako kedysi hovorili novinári Duckému než ho potom zavraždili pred vchodom do domu viacerymi strelami z revolveru Všetko si pamatame Howgfh
Vocca Hranol vraj znova chlastá :-)
Vážený pán oný" Elonový Teslový :-) Uvodom mojho listu mi dovolte Víámn proproat ku vašej Funkcii hlavného euro-americkeho fašistu všetko najlepšie vo funkcii. A Zároven sa teším ze zistite že Slovensko a nie Amerika je krajina neobmedzených možnosti kde sa dá stále kradnut aj ked je už všetko rozkradnute :-) A to " sebestredné egoistické prasa" to ma teraz dvojjedinu funkciu a raz sa nachádza v Prezidentskom palaci a potom zas na urade vlady alebo u Putina v Moskve :-) šme še pobavili
Už je to potvrdene RuSSky front pod Pokrovskom zažil menší šok a posunul sa o pár km ďalej Sláva Ukrajine
V časoch keď bola Slávna Kyjevská RuS na vrchole svojho rozvoja v oblasti Moskvy boli iba močiare a kvákali tam iba žaby! Treba si stále pripomínať historiu lebo dezoláti a proruSSke onuce a kremlogrcky ju stále deformujú! Howgh
Cielom je aby sa nehovorilo "Okaraina ale Okraj-ruSSko " šme še pobavili:-)
Odporúčame