Ďalšie vlhké sny😝😝🌶️
RuSS stratil kvoli Ukrajine vsetky zbrojne zakazky a nove uz nedostane. A nepreda uz ziadne jadrove palivo.proste pre ruSSko katastrofa nech sa tvaria ako len chcu
A vojna trva 3roka a mala trvat 3 tyzdne. Skor nez skonci vojna padne ficiakova vlada😝🌶️
Ty vies presne ako to. Bude si asi kamos Muska?😝😝
Kyjevsky majdam bol boj Ukrajincov za slobodu Len ruSSka propaganda z toho urobila nepravdivo prevrat Citajta TA3.com
Orgán blokovanim sankcii proti ruSSku vyzera ako čivava ktora ukazuje svaly 😝 ked zacne sankcie zvysovat a zavadzat trump tak vraj ustupi. Inac mu EU potopi forint
Vsetci dezolati od rana dnes prskaju za to ze Rutte pouziva svoj mozog a nema ho prepity ako vilici Smeru a povedal iba jednu rozumnu vetu. Šme še pobavili 😃😃😝😝🌶️
Jaroslav Naď dal Ukrajine 30 obrnencov bvp-1 a dostal za to 15 tankov Leopard. Aku vymenu zariadil kriminalnik kalinak ci len stale nakupuje a stavia vojensku nemocnicu v Kosiciach za 600 milionov Euro? Neskrachuje Slovensko kvoli tomu? To nie je ziadna koncepcia Slovensko skrachuje a dane zvysili A my to musime zaplatit konsolidaciou? Zabudnite na tunel Karpaty. Šme še pobavili 😃
Nixon kedysi slubil ze prinesie mier a vojnu vobVirtname ukonci. Spolu s kissingerom vojnu rozsiril do Kambodze a Laosu a zomierali dalsi ludia a prisiel potupne o mandat prezidenta. Dnes trump slubil ze vojnu ukonci a prenesie mier....a dalej???
V pripade ze sprava SIS o destabilizacii nezmysel tak Žilinka ma problem lebo proti nej nevystupil ani sa od nej nedistancoval. Po volbach moze byt preto sudeny ako zlocinec a ako clen organizovanej zlocineckej skupiny. Oproti tomu boli este trestne stihania ÚŠP uplny čajíček Howgh
Veru historicke su su su. 😁😁
Majdan bol boj ukrajincov za Slobodu. A Demokraciu Prekrutila ho az ruSSka propaganda. Čítajte. TA3.com Slava Ukrajine!
Juzna Sibir su historicky čínske územia do roku 1870 howgh
Účet pošlite a my ho zaplatíme! Az tak velmi jednoduche to je 😁😁🌶️proste dezolati a vrahovia nikdy nepochopia ze ked moskva na Ukrajine nevyhrala do dvoch mesiacov tak ze uz nevyhra nikdy. A dalsie volby si my na Slovensku skontrolujeme aby ich uz nemohli zmanipulovat! Ved nas je len 5milionov je to jednoduche. A matovic bol s tymto planom uz oboznameny a suhlasi s nim Slava Ukrajine!😃
Slovaci vraj prisli na toto uzemie az v 15 storoci. Janosik bol 1713
Orban ma v strane historikov ktori tvrdia ze slovaci prisli na slovensko ako zozbieranci z polska rumunska a ciech. Svatopluk pribina a mojmir boli podla nich najskor len zatulani vizigoti ako bol kedysi fransky kupec Samo. Budete raz velmi prekvapeni dezolati coho je organ schopny 😃
Tak znova tie vase vlhke sny dezolati😁😁😁😃🌶️
Sociopat fico to uz ma za par Polozia ho z vlady salitros mogal ferencak aj malatinec. A to na pad jeho vlady by stacil len jeden z nich 😁🌶️ šme še pobavili 😁🌶️
Odporúčame